Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg bunkó voltam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg bunkó voltam? Lányok/fiúk help!

Figyelt kérdés

a szitu:

áruházban voltunk(én és a barátom) érdeklődtünk számítógépekről.

oda jön egy csaj, olyan gatyában(vagy sztreccsharisnya?) ami most divat, totál belevág a nemiszervébe...és ő kezdett el nekünk magyarázni a gépekről (ami nekem lenne otthonra)


nos:

folyamatosan a barátomnak magyarázta az ismertetőt és csak mondta mondta, ami már nekünk rég kínai volt, mert csak otthonra felhasználói szinten kell nekünk, de szinte programozói előadást hallgattunk, aminek nem volt vége

így kb 10 perc után, a következőt mondtam a csajnak:

"köszönjük szépen, de most már be lehetne fejezni a tájékoztatót, szia"


erre a barátom egy órát üvöltözött velem otthon tiszta hangerőből, százszor elismételve, mekkora bunkó vagyok és hogy őt leégettem.


hát én sírva fakadtam, hogy miért üvöltözik, miért vagyok bunkó, és miért nem érti meg, ha nekem kell a gép, nekem fontos az infó, neki figyelnie sem kellett volna


mit szóltok ehhez????

most is úúúgy fáj nekem, hogy ezt kaptam!


2011. okt. 24. 18:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Tényleg az voltál, de a barátodnak meg le kellett volna állítania a csajszit 1 perc után (ne haragudj, de nem nekem lesz a gép, hanem a <hatásszünet> barátnőmnek)


Aztán meg az ordítozás szintén paraszt dolog volt, hiszen ki neki a csaj? Senkije.


26/F

2011. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Hát, én is elküldeném ha már nem érdekel amit mond. Nem tudom, lehet hogy volt mögötte egy kis féltékenység is hogy a barátod rá figyel, máskülönben nem írtad volna le hogy néz ki. Szerintem neked volt igazad.
2011. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
zsák a foltját, grat nektek 20
2011. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
43%

nem voltál bunkó, igazad volt, a barátodnak meg bejött a csaj, azért akadt ki...

és mi lett 2tökkel?

2011. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

"olyan gatyában(vagy sztreccsharisnya?) ami most divat, totál belevág a nemiszervébe..."

Ez miért fontos a történetben?:D 22F

2011. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

ok.

akkor hogyan állíthattam volna le másképp nembunkón egy programozói előadást?


és a barátomat, hogy bunkónak nevez - ráadásul eljegyzés előtt...

2011. okt. 24. 18:32
 7/36 A kérdező kommentje:
a szreccsgatya azért fontos, ebből látszik, hogy engem alapból idegesített a csaj.
2011. okt. 24. 18:33
 8/36 A kérdező kommentje:

szóval bőgve hazamentem

bevágtam, hogy legyen vége

a barátom pedig elkezdett kedveskedni - kibékültünk


csak a fájdalmam nem múlt

2011. okt. 24. 18:34
 9/36 anonim ***** válasza:

bunkó voltál, de a barátodhoz képest ez elhanyagolható...

én a helyedben kibőgném magam, aztán én üvölteném le a haját, de úgy, hogy a lábán ne álljon meg...

2011. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
"Bocs, de sietünk, különben is megtudtuk, amit akartunk, nem tartunk fel, köszi a segítséget."
2011. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!