Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkor jönnek a komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor jönnek a komoly kapcsolatok, ha elhatározod, hogy most egyedül akarsz lenni?

Figyelt kérdés
Az összes komoly kapcsolatom akkor jött spontán a semmiből, amikor mindig elhatároztam, hogy ,,most igenis egyedül leszek, kiélvezem a szingliséget". Bezzeg , ha kapcsolatra vágyom, rosszabbnál rosszabb randik követik egymást. Van valaki járt már így ? Van valaki aki tud erre magyarázatot ? 23 L
2011. okt. 24. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok. Szerintem ez azért is lehet, mert sok embert elriaszt a görcsös akarás. Amikor nem akarsz semmit, csak úgy élsz a nagyvilágban, akkor sokkal jobban érzed magad, és ez másoknak is feltűnik. Talán pozitívabb az ember kisugárzása ilyenkor. Vagy nem tudom. :)
2011. okt. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
en hasonlot tapasztaltok mindig amikor nincs senkim, a kutyat nem erdeklem, de amint osszejovok valakivel egybol megjelenik egy csomo jelentkezo. 19f
2011. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Éva04 válasza:

Én is így voltam:-)) Megmagyarázni nem tudom, de egyszer olvastam valahol egy érdekes dolgot.

" Az álmaid akkor válnak valóra ha pontosan megtudod álmodni mit akarsz, és aztán elengeded, tovább lépsz!"És amikor már nem akarod görcsösen, akkor teljesül, de te már a következőt álmodod!"

Nem hangzik túl ésszerűen, de a fene tudja.... nekem mindig így alakul. Ha ésszerűbbet találok megírom neked! :-)))

2012. febr. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kiegyensulyozottan boldogan vonzóbb vagy.

Ennyi

2013. febr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Az előttem szóló, jól írja.A pillangó is hamarabb leszáll Rád, ha nyugodtan ülsz, mintha kergeted. Nemtől függetlenül félünk a ránk akaszkodóktól, vagy attól ,hogy túlpörgésünkben igen-igen melléválasztunk. Mert nagyon akarjuk, és ez az erős akarat belevisz olyan kapcsolatokba, amelyektől "szingliként" világgá futnánk. Lazának lenni, társaságba menni, mindenkivel jóban lenni, mosolyogni, minden akció nélkül, és akkor észreveszed ki az aki nyit feléd, akit addigra elég jól megismertél rózsaszín szemüveg nélkül.. és jön a csoda :-) vagy a ritkább: szembetalálkozol az ismeretlennel, és mindketten tudjátok, hogy egymás részei vagytok.. ez már -már romantikus történet, de működik ! Oldalakat tudnék írni hasonló tapasztalatokról, történésekről, érzésekről, sikerekről. Mindig túlbecsüljük, mire vagyunk képesek a közeljövőben, de alul értékeljük ,hogy milyen nagy dolgokat teremthetünk 3-5 év alatt. :-)
2013. jún. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezt a valamit "Mörfinek" hívják
2015. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
23 évesen hogy lehet sok párkapcsolatod ,én is annyi vagyok és még nem volt senkim.
2020. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!