Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erre mit lépjek?

Figyelt kérdés

Van barátnőm 2 hete. Így utólag rájöttem, hogy kicsit még ismerkedhettünk volna mielőtt összejövünk, de már mindegy. 2 hete vagyunk együtt, és vannak olyan negatív dolgai/szokásai, amiket nagyon nehezen tűrök el. Ti mit lépnétek? Mivel friss még a kapcsolat, mind a 2 út elérhető. Szóval várjam meg, hátha összecsiszolódunk, vagy ha már ilyenkor bajok vannak, akkor legyen vége, mielőtt jobban belemegyünk?

15/L, 17/F


2011. okt. 25. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd el!


Reklám:

2011. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán ki kéne fejtened, mik is azok a negatív dolgok/szokások mert így az egész kérdés csak rizsa.
2011. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már megfordult a fejedben, akkor szakítás.
2011. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Királlyal a D5-re. XD

Komolyra fordítva a szót: Az előzőnél a pont, ha már elgondolkodsz rajta, akkor az már rég rossz.

2011. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát... Pl. ha meg szeretném ölelni, valamikor ellök magától és pár napig hozzám se szól (minden egyéb ok nélkül) , vagy pl minden esetleges (számára) negatív dolog történik, akkor kiabál. Szóval ilyenek...
2011. okt. 25. 14:44
 6/8 anonim ***** válasza:

13:46-os vagyok!


Akkor gyorsan menekülj, ez a hisztis pics@ kategória.

2011. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ellök öleléskor az elég gáz... én 4 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, a jelenlétében eddig egyszer sem kiabáltam. Szerintem hagyd el, 2 hét még nem hosszú idő!
2011. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Esze semmi dugd meg jól!


Vagy beszélgess el vele kedvesen és komolyan és derítsd ki mitől fél és mi van kegyetlenül elb@szódva a világképében.


Bár az sem kizárt hogy ő ezt az egészet nem is akarta csak rábeszélték, meg így menőbbnek tűnik a suliban, és valahol zavarja őt ez az egész, de játszik mert a hányadék képmutató világ máskülönben kiközösíti.

2011. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!