Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről szoktatok beszélgetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szoktatok beszélgetni a párotokkal?

Figyelt kérdés
Nagy gondban vagyok. 3 hónapja vagyok együtt a barátommal és nincs közös témánk, nem tudunk semmiről sem beszélgetni. Ez mitől lehet? Ti miről szoktatok beszélgetni a párotokkal? Én 20 éves vagyok, ő 28 éves férfi. Talán a túl nagy korkülönbség lenne az oka?
2011. okt. 26. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És jól működik a kapcsolatotok?
2011. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha 3 hónap után nincs már miről beszélgetnetek, akkor lehet nem illetek össze.


Mi a napi dolgokról, pletyizünk haverokról, családról, a kutyánkkal kapcsolatos dolgokat beszéljük meg, szexről.

9 éve vagyunk együtt.


Nem hiszem, hogy a korkülönbségnek kihatással kéne erre lennie.


én 27n/ő 29f

2011. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát a korkülömbség néha picit beleszólhat,de nem mindíg
2011. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A szex az jól működik. De valamikor már kínos a helyzet, mikor ülünk a kocsiban 5-10 percig csendben...
2011. okt. 26. 14:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

De fura én és a párom is ennyi idősek voltunk,és pont ennyi hónapot jártunk de tudtunk beszélgetni de sajna vége :(


28F

2011. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 menta34 ***** válasza:
Következő téma, kérdezd meg miről szeretne beszélgetni :) de simán lehet, hogy csak neked kínos a csend ő meg elvan jól. Nem mindenki olyan, hogy be se áll a szája:)
2011. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bármikor ha nincs téma, vedd le szájjal, még ha nem is beszélgettek, ő nagyon fog neki örülni!! :D
2011. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Neki is kínos a csend. Mindig ő mondja, hogy nagyon keveset beszélgetünk egymással...

Lehet az a gond, hogy nem tudok előtte megnyíni, nyíltan beszélgetni, mert nem érzem, hogy tényleg, szerelemmel szeret. Minden hétköznap munkában van, későn jár haza. És amikor hazaér, akkor általában fáradt, vacsorázik, szeretkezünk, aztán alvás.

2011. okt. 26. 14:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak elkeseriteni, de a komunikacio egy jo kapcsolat alapja. ha ez nincs akkor a kapcsolat halalra van itelve.


mint ahogy itt minden masodik kerdes arrol szol "hogy mondjam meg neki..." hat ugy hogy mond meg neki. tehat szerintem meg a szex ugyahogy osszekot benneteket, de ha kevesebb lesz vagy valtozas lesz, akkor ennyi...



35F

2011. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 26. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!