Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vita egy csók miatt, mit tehetek? Barátomnak azt találtam ki hogy megpróbálom kiéheztetni.

Figyelt kérdés

Azt szerettem volna hogy nem adok neki se puszit se csókot,perverzkedek vele és amire együtt lehetünk már extázisban lehet..de rosszul sült el...S

Többször is kért csókot de nem adtam neki..majd egyszer könnyes volt a szemem azt hitem azért mert lassan el kell menni és elégé érzékeny típus..

Otthon msn-en keresztül kihúztam belőle hogy mélységesen megbántottam azzal hogy nem adtam neki egy csókot..:S:((

Most ott vagyunk hogy megmondta,hogy: "nem kértem semmit csak egy kibaXott csókot mást nem...:S:'( és sírva lecsapta a telefont..:msn-en azt irta hogy akkor nem kér több csókot mert engem zavar...


MIT TEGYEK????hülye voltam segítsetek!!!


2011. okt. 27. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Mondd el neki, hogy hülye voltál, de ki akartad éheztetni :)

Amúgy meg ezen kiakadnia tök felesleges, szerintem.

Legyél őszinte és mindent meg tudtok beszélni. Közhely, de igaz

2011. okt. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
hlye pitsa, neki is szólnod kellett volna h mi a terved vele, találkozz vele és mondd el, h nem akartad megbántani 20
2011. okt. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nagyon meg bántottam és van min mert eddig ugy volt hogy együtt lehetünk de nem tudtam szórakoztam vele és kiderült hogy nem lehetünk együtt..irtam neki msn..ha gondolja jöjjön a suli elé és beszéljük meg de ő az fiu volt hogy ha hosszú ideg nem találkoztunk egy forró csókommal képes voltam "levenni a lábáról" és minden közös csókunkban éreztem a vágyat ,szerelmet.azt hogy aggódik értem hogy a földön bárkinél joban szert de most igy:S::(:(:(
2011. okt. 27. 06:41
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem csak "hisztizik". Várd meg míg lenyugszik, aztán egy pár nap múlva beszéljétek meg.

Nem haragudhat örökké..:) Főleg, ha nagyon szeret

2011. okt. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez alapjában véve egy működő taktika tud lenni, csak nem kell átesni egy ponton. Ha látod, hogy ő már ezt megalázónak tartja, vagy tényleg nagyon szeretné azt a csókot, akkor nem kell tovább kínozni. De gondolom ezek után ezt te is megtanultad..Legyél vele őszinte, kérj tőle bocsánatot, habár szerintem egy kis idő mulva ő is beismeri, hogy ez egy kis túlkapás volt és klenyugszik magától.
2011. okt. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom. Én már rég kib@sztalak volna. Ha most ezt csinálod, mit fogsz később?
2011. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Becsüld meg ezt a fiút mert az életét adná érted! 35F
2011. okt. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!