Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha valaki nem jelöli be facebook-on a házastársát?

Figyelt kérdés
Facebook fóbok kíméljenek, komolyan kérdezem. Mert a családtagok be vannak jelölve, és általában mindenki bejelöli, kivel van összeházasodva. Nekem nagyon furcsa, ha nincs.
2011. okt. 28. 00:25
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De ha már egyszer be van jelölve azt nagyon nehéz visszacsinálni.
2011. okt. 28. 01:00
 12/24 anonim ***** válasza:

Nekem be van jelölve anyám, a finnben lakó másod unokatesóm is. De a barátom nincs.


Megismerkedtünk, élünk, virulunk... szerintem kicsit se gáz. Lehet nem fontos, vagy elfelejtették. Nálunk sincs kinn még az se, hogy ismerősök vagyunk a párommal és már 2 éve járunk.

2011. okt. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
59%

Rühellem a fészbúkot! Nekem van magánéletem amihez csak nekem van közöm! Senki ne mondja meg kit jelöljek hová!

1 Ki nem sz@rja le?!

2 Miért olyan qurva fontos ez?!

3 Aki ilyenért balhézik az idióta, úgyhogy én válnék!

2011. okt. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 SzolGeza ***** válasza:
61%

Van egy olyan félelmem, hogy hamarosan az anyakönyvvezető, nem papírt ad a házasságkötéskor, hanem lájkolja a fészbukk profil családi állapot változását...

Íme két beteg fészbukk példa:

[link]

[link]

2011. okt. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%
Így van, aki nem jelöli be a házastársát az titkolni akarja a meglétét. Hasonló logikával aki nincs fészbúkon az titkolni akarja a puszta létezését, sőt talán nem is létezik. Azonban nyilván nem normális, ha amúgy mind2en a fészbúkon szocializálódtak, akkor be kéne jelölnie.
2011. okt. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"nem a feszbukon elem az eletem" Ma mar a nagymamaknak is van. Az egesz ismeretsegi koromben egy lany van akinek nincs, de neki is csak azert, mert 2 honapja szakitott a baratjaval es utana torolte magat.

Szerintem, ha az egesz csalad be van jelolve, meg idegenek is, akkor tenyleg fura, hogy pont az, akivel 1-2 eve egyuttvannak, az nincs. En nem orulnek neki, hogyha a parom nem akarna, hogy tudjanak rolunk.

2011. okt. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
42%
ez kb ugyanakkora marhasag, mind ahogy a hulye tinik bejelolik a legjobb baratnojuket hazastarskent
2011. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

amúgy úgy bírom ez a sok unatkozó embert itt a gyk-n...

hát nem tom sztem az ő döntésük hogy kiírják-e vagy nem...

én nem írnám ki, mert senkinek semmi köze hozzá!

amúgy nem tom mit kell itt okoskodni hogy milyen hülye a kérdező...nem fontos válaszolni! senki sem kényszerít...

2011. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Senkinek semmi koze? Lehet, de ezzel az erovel, ahhoz sincs, hogy kik a csaladtagok, milyen oldalakat lajkolsz, es milyen zenet szeretsz.

Nekem mondjuk ket fb profilom van, az egyik a nagy nyilvanossagnak, ahol meg a nevem se igazi, es nincs se kep, se info rolam. a masik meg a szuk csaladnak es a kozeli baratoknak akikkel megosztom az "eletem", bar ott is van aki nem lathatja a falam. Az egesz beallitas kerdese, hogy kivel mit osztasz meg.

En akkor se latom okat, hogy a baratokkal miert ne tudassam, hogy kapcsolatban vagyok.

2011. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen,normális, nincs benne semmi különös.Azt csinálnak amit akarnak, te meg töltsd nyugodtan azzal az időd,hogy kombinálgatsz.
2012. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!