Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Prűd, álszent, vagy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prűd, álszent, vagy normális dolog, amikor a feleségünket/férjünket/barátunkat/barátnőnket nem elégítjük ki mondvacsinált okok miatt?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy valaki beteg, vagy gyermekágyas, vagy bármi más e.ü.-i oka van, hanem amikor megtehetné, de kifogásokat gyárt, hogy ne kelljen szexelni. (Amikor a Kedves megkéri, hogy: ha nincs kedved a szexhez, akkor légyszi azért kényeztess. Arra is Nemet mond)

Ti mit gondoltok erről?


2011. okt. 28. 05:27
1 2 3
 11/22 menta34 ***** válasza:
19%

Azoknak üzennék akik lepontoztatok 0%-ra, mert azt mondtam szemét ha nem kényeztet.


A pontot leszarom, a véleményemet védeném. Szerintetek ha így teszi fel a kérdést akkor mégis hányszor fordulhatott elő az eset? mert tuti, hogy nem tegnap először, hanem volt már rá példa máskor is.

Végigolvastátok a szavait? szinte könyörögve, adhatta elő ilyen szavakkal, hogy "légyszi". És ehhez vegyétek hozzá, hogy vélhetően a párja veszettül nem támogatná, hogy félrelépjen. Akkor összesítve? ez egy elcseszett kínzás, egy megoldhatatlan kényszerhelyzet, amiben belekényszeríteni olyat akit "szeretünk" nem más, mint szemétség. Lehettek más véleményen, csak legalább valljátok be mellé, hogy önzők vagytok.


Kérdező: te pedig ne alázd magad... kergesd el a halál facára, amíg nem késő és nincs a nyakatokon közös gyerek, meg közös egzisztencia.

2011. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 napietus ***** válasza:
72%
"szinte könyörögve, adhatta elő ilyen szavakkal, hogy "légyszi"." mondjuk ez önmagában is elég kiábrándító lehet :S
2011. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 menta34 ***** válasza:
0%

Etus a sírás meg romantikus?

Én pl. sosem könyörögtem - inkább kerestem máshol megoldást, és ezzel simán nem vagyok egyedi eset. Szóval akkor mi a jobb "nektek"? ugye, hogy a könyörgés...

2011. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 napietus ***** válasza:
100%
a sírás mióta romantikus :D? komolyan, az ilyenektől még ha volt egy kis kedvem, az is elmenne.
2011. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 napietus ***** válasza:
100%
amúgy ha engem olyan szinten nem kívánna a férjem, hogy sorozatosan "nincs kedve", sőt, ha egyáltalán erről beszélni kéne, először is magamba néznék, mi lehet ennek az oka. ezt javaslom a kérdezőnek is.
2011. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
41%
Nekem megmondta a párom ,hogy bizony neki nem mindig van kedve(nekem igen:D), de ilyenkor szóljak rá ha nekem de ,hogy elégítsen ki.
2011. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanolyan önző dolog olyasmit erőltetni, amit a másik nem akar. Nem dől össze a világ, ha időnként magadat kényezteted.
2011. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha néha előfordul azért meg lehet érteni, tényleg lehet valakinek fárasztó napja. De ha sorozatosan ezzel rukkol valaki elő akkor ott már valami nincs rendben.
2011. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

:) Nem rólam van szó, mégegyszer mondom.

Tegnap volt egy kérdés, amiben a férjnek már lett volna igénye a szexre, a felesége meg nem elégítette ki (2hós baba van ott) 2oldalra szakadt a válaszolók többsége, és kíváncsi lettem, hogy miért?

2011. okt. 28. 13:02
 20/22 A kérdező kommentje:
Amúgy köztem és a férjem között nincs ilyen. Szavak nélkül is látjuk, hogy mit szeretne a másik. Szóval nem kell kérni. És ha valamilyen oknál fogva az egyikünknek nincs kedve, azért a másik Örömmel boldoggá teszi máshogy.
2011. okt. 28. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!