Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lacikaaaaa kérdése:

Mindenki csak komolytalan kapcsolatot keres vagy sok msn ismerőst -. -?

Figyelt kérdés

Társkeresővel példa: csaj komoly kapcsolatot keres,felvesszük egymást, írok neki ő meg se mukkan. Szemmel láthatóan rajtam kívül még vagy 15 jelöltel beszélget egyszerre,ezért alig ír. Csak én érzem ezt bunkóságnak?Az ilyen csak sok loholó kancsordát akar? Komolyan mondom nemértem.....

Hatás: Társkereső kipróbálva. Vélemény: no comment (valahogy nem jött be).

20/F.


2011. okt. 28. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Életben csajozzál.
2011. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Társkeresőn egy-egy lánynak több százan írnak. Igenis tudomásul kell venni, hogy egy vagy a sok közül, és meg kell dolgozni érte, hogy ez változzon. Csak te érzed bunkóságnak. Ha csak veled foglalkozna, akkor meg a többiek érezhetnék annak. Végtelen szabadideje meg nincs senkinek.
2011. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ott is megy. -.-".
2011. okt. 28. 20:58
 4/8 A kérdező kommentje:
És szerinted több szár emberre képes figyelni a csaj? Megírod neki hogy ki vagy és honnan, de ha esetleg visszakérdeznék nem tudná nekem visszamondani. Szted?
2011. okt. 28. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem itt ismerkedj : ) Amúgy mi ez a nagy bele görcsölés?Nem kell ezt siettetni,azonnal meg amúgy sem lenne belőle túl nagy dolog.Vegyél fel te is egyszerre több lányt,aztán ha ír ír,ha nem nem. : ) Biztosan van más dolga is,meg írnak neki mások is,nem várhatod el,hogy pont csak veled foglalkozzon.Ha meg ezt szeretnéd,érd el,bár nem ajánlom a nyomulást,mert az elég kiábrándító tud lenni.Inkább írj rá gyakrabban,beszélgess vele belsőséges témákról,az ilyen általában segít bevágódni. (18/L)
2011. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt olyan időszakom, mikor egymás utáni napokon voltak randijaim.

Gondot okozott megjegyezni a neveket. De nem éreztem magam bunkónak. Adtam egy lehetőséget mindkettőnknek.


35/F

2011. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hogy mi a tanulság? NEM KEL INTERNETEN ISMERKEDNI! tele a társkereső az önbizalmát növelő lányokkal. olyan aki komolyan akar ismerkedni és reálisak az elvárásai nem igazán van, ezért kár erőltetni a dolgot, itt a te példád is.
2011. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én társkeresőn ismerkedtem meg a párommal, és nekem is írtak rengetegen rajta kívül. Az elején egy volt a sok közül, habár valami okból kifolyólag neki mindig hamarabb válaszoltam, mert egyből szimpatikus volt nagyon. De gyakran előfordult a hosszabb hallgatás, mivel nekem is kellett 2-3 nap mire leszűrtem hogy milyen, és addig beszélgettem más pasikkal is.

Ő volt az egyetlen akinek megadtam az msn címemet, és pár napon belül már csak vele beszélgettem. Egyszerűen a hatása alá kerültem, pedig végülis semmi különöset nem csinált. Egyszerűen csak kedves volt, érdeklődő (de nem tolakodó), vicces, helyesen írt és szépen fogalmazott, meg a képe alapján tetszett is.

Ennek már több mint 2 éve, azóta is együtt vagyunk. :)


22/L

2011. okt. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!