Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a rosszabb, elveszíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rosszabb, elveszíteni valakit, vagy meg sem kapni? És miért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 13:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy akkor elég nagy hiba volt nyomulni, ha fiú, akkor meg teljesen normális, mondjuk a pasik is többet érnének vele, ha inkább kiismernék a nő gyengéit és nem hajtanának rá a kiszemeltre, mint vmi vadkan...


Lány vagy fiú az illető?

2011. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Én?

fiú

2011. nov. 1. 13:09
 23/24 Damm válasza:
szerintem elveszíteni sokkal rosszabb,mert ha sokáig vagytok együtt akkor nem csak hogy nagyon megszereted hanem hozzászoksz a jelenlétéhez,és ha netán elveszíted beleőrülsz hogy a tied volt, de nem tudtad megtartani!(5éves kapcsolatban vok tapasztalat)én meghalnék a párom nélkül
2011. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 alice_L ***** válasza:
100%

Szerintem meg sem kapni rosszabb mint elvesziteni.


Egyrészt ha megkapod, akkor még ki is derulhet hogy jo részben abrand volt, és tulteszed magad rajta, vagy ha nem abrand, akkor legalabb volt az életedben par gyonyoru év, vagy akar csak honap.


Még a kutyamat is ezen az alapon szeretem :D - tuti fajni fog mikor elvesztem, na de addig milyen szép ez az évtized egyutt!!


Volt mindenféle pasim, szerettem mar varangyot is, akar hogy csokoltam nem lett belole kiralyfi, de nem is akartam mert ugy szerettem ahogy volt, és volt mar csodas mesébe illo pasim is, haat, egy percet se banok egyetlen kapcsolatombol sem, még azt a szenvedést sem amit a tavolsag okozta valas jelentett.


Ha elveszitesz valakit, tudod mit vesztesz, ha meg sem kapod, akkor csak a képzeleted a felso hatara a veszteségnek, és kozben meg sem éltél néhany szép pillanatot.

2011. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!