Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor váljunk el? Mikor telik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor váljunk el? Mikor telik meg az a bizonyos pohár, hogy azt mondjuk: elég?

Figyelt kérdés
2007. júl. 20. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
amikor már ugy érzed,hogy nem megy tovább,ne eröltedsd!mikor már nem érzel gyülöletet,csak azt,hogy nincs rá szükséged,és igazábol nem is szereted igazán!jol gondodl át!
2007. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontos, hogy nyugodtan átgondold a helyzetedet.

Írj két oszlopot, amiben feltünteted a házasság pozitív és negatív oldalait. Melyek azok a dolgok, amelyek jók és melyek amelyek rosszak a házasságban. Talán mire a végére jutsz, dönteni is tudsz, hogy voltaképpen mi hiányzik a házasságodból, vagy miből van eleged.

2007. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a tűréshatára, erre nem lehet egyértelműen válaszolni. Amikor úgy érzed, hogy már tényleg nem bírod tovább az adott helyzetet, vess véget a házasságodnak!
2007. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hozzátenném: ha vannak gyerekeitek jól gondold meg!Az én szüleim elváltak már 7 éve, és még mindig nem tudnak kommunikálni egymással. Már 22 éves vagyok, de soha annyit nem sírtam, mint ebben az időszakban. A gyereknek ez egy borzalmas dolog.

Szerintem az az a bizonyos pont, ha bántott a párod, esetleg többször is, mert akkor elveszik a bizalom, és akitől félsz, azt hogyan szeretheted?

Illetve ha vedeli az alkoholt, és valóban borzalmassá teszi minden percedet. de jól gondold meg, szerintem ez a korosztály (anyuéké) valamit rosszul csinál, mert minden 2. válik.Én még hiszek az életre szóló házasságban, nektek kellene példát mutatni a mi nemzedékünknek! Azért remélem jobbra fordul a sorsod! Sok sikert a boldoguláshoz!/egy jóakaró fiatal felnőtt

2007. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a szüleim lassan 30 éve házasok, boldogságban. Nem tudom mi lett volna velem, ha elváltak volna(szerencsére ennek a gondolata sem merült fel)

Viszont iskolai éveim alatt sorra váltak más gyerekek szülei. És ez láthatóan borzasztóan megviselte őket. Emiatt elkezdtek dohányozni, inni, nem találták a helyüket.

Szóval ha gyerek van, akkor nagyon gondold meg a dolgot, legalább amíg nem nől fel, addig várjatok.

Persze nyilván most egy általános "már nem szeretjük egymást, kihűlt a kapcsolat" szituról van szó és nem arról, hogy minden nap megver és részegen tántorog haza, mert akkor nyilván a gyerekeknek is jobb, ha megszabadulnak egy ilyen anyától/apától.

2008. nov. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14%
kedves előző gartulálok a buta életfelfogásodhoz, szóval a gyerk miatt maradjanak együtt amig fenem nő és h nő fel?állandó orditásan gyülölködésben. akkor inkább válás,és két boldog szülő.És nem két acsarkodó szülő és egy lelkisérült gyerek.
2010. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!