Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiról aki a legkisebb konfrontáció, nézeteltérés után ott akar hagyni?

Figyelt kérdés
Például tudomására juttatom, hogy nem tetszik a viselkedése mert nem beszél velem szépen és megaláz. Volt olyan is mikor egyik családja igazságtalanul viselkedett velem pl:nem beszélt velem szépen és olyat mondott rám ami nem igaz én meg megakartam védeni magam a párom meg erre ott akart hagyni és inkább nyeltem de már nem vagyok együtt azzal a zsarnokkal.
2011. nov. 2. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
1 igazi f/\sz
2011. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Előfordult rendszeresen,hogy olyan ruhát vett nekem ő és kedves családja ami nem az én stílusom és próbáltam úgy megmondani szépen,hogy ne vegyék sértésnek.Reakció:Rendbe drágám akkor most hazakísérlek és ne erőltessük tovább."

2.példa:Megmondtam neki,hogy nem tetszik a parancsolgatása Reakció:Lehet rajta változtatni (utalva közbe a szakításra).



3.példa:Elmentem a családjával nyaralni.Nővére kijelentette,hogy szeretne pizzát sütni.Reakcióm:Süssél

Az akkori párom durván leteremtett,hogy ne terheljem a nővérét pizza sütéssel holott a nővére akart sütni de nem hagyta ,hogy beszéljek vele és tisztázzam a dolgot.


5.Ha elmentem hozzájuk nem sokat törődött velem hanem elvárta,hogy egyfolytába segítsek a házimunkába az elejétől kezdve.Ha leültem az asztalhoz a társaságához hamarosan megkérdezte:Nem akarsz segíteni anyunak/nővéremnek.Hoznál ezt azt amazt?

6.Nélkülem járt discóba és ha meg is beszéltük,hogy együtt megyünk közölte indulás előtt nem sokkal mégis nélkülem menne(

7.Szakítás előtt egy héttel drága bőrkabátot vett

2011. nov. 2. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudsz túllépni a régi kedveseden.

Az biztos, hogy valami hibádzott a párodnál is, de te sem vagy épp százas.


Örülj, hogy megszabadultál tőle és kérlek ne írd ki még egyszer a kérdést. Lép tovább és nézz előre!


Sok boldogságot!

2011. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nincs értelme foglalkozni vele. Hagyd, hadd menjen és egy könnycseppet se ejts érte, mert az ilyen nem érdemli. Hidd el, hogy lesz majd olyan, aki méltó a szeretetedre, és ha ellentmondasz neki, meghallgat és elgondolkozik, hogy nem e neked van igazad, nem pedig megaláz. Erre a férfira és a családjára ne pocsékold a drága idődet. :)
2011. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Ha az egész család ilyen akkor már tényleg el lehet gondolkozni.
2011. nov. 2. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!