Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, két férfit szeretek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, két férfit szeretek?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. A párommal már 1 éve vagyunk együtt, de nagyon régi lelki barátom. Szeretem őt teljes szívemből, de a jó mellé jön a rossz: 100 km van köztünk. S nagyon gyakran találkozzunk. Telefonon és msnen tartjuk a kapcsolatot mindennap órákig beszélgetünk. De a találkozás nagyon nehezen jön össze. De akármennyi is köztünk a távolság a becsület, a szerelem a hűség és a bizalom 100% megvan bennünk. Bármit megtenne értem, és én is érte. Csak miattam megy ki most külföldre, hogy ide költözhessen hozzám. Amikor kórházban voltam 171 nem fogadott hívásom volt, nem tudtam beszélni de ő órákig beszélt hozzám a telefonba ...

Jól alakul(t) minden. De pár napja összezavarodtam: tegnap beszélgetem a volt párommal és nagyon felkavart az érzés. Mikor megláttam a képet elpirultam. Sokáig beszélgettünk, mondta, hogy nagyon bánja, hogy megbántott régen. Nagyon felkavart az érzése, s fogalmam sincs most mi zajlik le bennem...


2011. nov. 3. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszerre csak egy valakit lehet szeretni. Ha te azt hiszed, hogy kettöt szeretsz, akkor nem tudod mi az a szerelem.
2011. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a párod beléd vetett bizalma téves? Szegény ő...
2011. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem s nem kioktatást ...
2011. nov. 3. 14:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az itt a helyzet, hogy te egyiket sem szereted igazán.

Ha valakit szeretsz, ott nem fog más érdekelni. Se régi, se új.

Neked egy harmadik kell, aki fizikailag ÉS lelkileg is melletted lehet, és nem kacsintgatsz mellette félre, még csak gondolatban sem.

Tudom, miről beszélek, nem egyszer voltam én is így.

Nagyon sz*r helyzet, szóval megértelek...


19/L

2011. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a volt pasim is egyzser odajött hozzám beszélgetni és mondta,hogy mennyire sajnálja ami miatt szakítottunk bennem is jó érzést keltett elgondolkodtatott milyen lenne még vele de én a mostani barátomat szeretem..és ha a volt pasim dícsérgetne bókolgatna lehet elpirulnék most is,de szeretni már nem szeretem:)
2011. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nem kioktatás,de egyszerre nem lehet kér ember szerelemmel szeretni. Annak van igaza aki azt írta nem szereted te egyiket sem igazán.
2011. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eddig még egyik válassz sem segített
2011. nov. 3. 14:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert te azt várod, hogy megmondjuk, a kettő közül melyiket válaszd. Holott pont ezt mondta eddig mindenki, hogy egyiket se. De ha téged ez nyugtat meg, akkor legyen mondjuk a régi pasid. Vagy dobj fel egy érmét.
2011. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az agyi szinted nem lehet valami magas kérdezö, ha ezek a válaszok után se fogtad fel a lényeget.
2011. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azért nem segített, mert nem akarsz az igazságra figyelni. de ha már választasz, inkább a mostani barátodat szerintem. elvégre jó vele a kapcsolatod.
2011. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!