Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után még érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után még érdemes újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennek olyan emberek véleményére, akik szakítottak kedvesukkel, mert ugy érezték, hogy nem szeretik annyira, amennyire kellene. De utána rájottek, hogy hibáztak es megint újra egyutt vannak....

Én is ilyesmi cipőben járok, kíváncsi lennék, hogy létezik e szakítás után újra ugyan az a szerelem?

A párom most szakított velem majdnem 2 év után. Nagyon fáj, mert nagyon szerelmes vagyok. Úgy váltunk el, hogy azt mondta szeret, de nem tudja megadni most nekem azt, amit megerdemlek es amire vágyok, amit már megszoktam. Utána persze minden nap hív engem telefonon, sokat beszélgettunk, h miert lett így, és azt mondja, ugy erzi helyesen dontott, mert nem volt már az igazi a szerelem. De nem veti el, hogy valaha egyutt legyunk. Akkor most mi van? Érdeklem ot vagy mit akar?


2011. nov. 4. 16:10
1 2
 11/12 LadyLee ***** válasza:
100%

Mivel te még nem vagy túl rajta, így úgyis vissza fogod fogadni, ha visszakéretszkedik. Ez a kérdés nem dönthető el a racionalitás és a logika mentén. Felesleges is a tapazstalatainkkal trakátlni téged, mert bele fogsz menni. Ahogy mi is belemennénk újra meg újra, ha szerelmesek lennénk.


Szóvalj hajrá, valószínűleg nem lesz jó vége a dolognak, de az élet úgy szép, ha zajlik.

2011. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mi lett végül? Tudom régi kérdés, de kiváncsi lettem.
2021. márc. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!