Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a rosszabb: a magány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb: a magány, vagy egy párkapcsolat, ahol nem lehetek önmagam?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs könnyű helyzetem ismerkedés terén, eléggé különc vagyok. Nem járok populáris szórakozóhelyekre, csak Metal koncertekre, igaz, azokra sem túl sűrűn. A többi hobbim megint csak olyan, ami 4 fal között űzhető (filmek, játékok, képregények, történelem, stb.). A Metal iránti elkötelezettségemet külsőségek terén is kimutatom, hosszú a hajam, zenekaros felsőkben járok. Így érzem jól magam, és nem lennék boldog, ha másként kellene élnem/viselkednem/kinéznem.


Viszont egyedül vagyok, és ez fáj. Ismerkedni sem tudok hol, megváltozni viszont nem akarok, mert az már nem én lennék, és nem érezném magam jól a bőrömben. Azonban egyre inkább úgy veszem észre, h ameddig ilyen maradok, addig csajom sem lesz.


De tegyük fel, h megváltozom, és lesz csajom. Van értelme egy olyan párkapcsolatba belevágni, ami arra épül, h megtagadtam saját magamat, és így nem is igazán tudom jól érezni magam?


2011. nov. 4. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Várd meg azt a lányt, aki olyannak fogad el, amilyen vagy! Soha senkiért ne változz meg! Mindig maradj önmagad. Attól rosszabb nincs a világon, amikor gyomorgörccsel arra gondolsz, vajon ehhez mit fog szólni a párom.

Próbálj ismerkedni a metál koncerten, oda biztosan olyan lányok járnak, akik ezt a stílust kedvelik.

2011. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
légy inkább magányos, mint hogy nap mint nap úgy kelljen tükörbe nézned,h azt mondod magadnak: ez nem is én vagyok
2011. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szederke21 ***** válasza:
Azért próbálj meg keresgélni. Nem feltétlen lányokat, hanem olyan dolgokat, amiket élvezel és nem csak a négy fal között lehet űzni. =)
2011. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Dettó ugyan ebben a helyzetben vagyok a Metált is beleértve, az egész iskolában én vagyok az egyetlen aki Rockot, illetve Metal-t hallgatok, az összes tetű diszkópatkány engem szekál de állom a sarat, mert jobbnak érzem magam náluk emberileg is mert nem vagyok rászorulva hogy agyatlanul menjek a selejtes divatjuk után, ez az egyetlen módja hogy egyénnek érezzem magam és én is ugyanúgy gondolom hogy ha egyszer becsajozok vége a szabadságomnak, a kötetlenségeimnek miden téren.


Megváltozni? Előírt divat és trend szerint akarok élni?

Egyből ki fogják szúrni hogy valami nem klappol...

... a másik hogy nekem nem is lenne pénzem a csajok mostani igényeit kielégítő ruhákra.

Tudod kikre buknak a kis ...-ok? Azokra akiknek apuka-anyuka a legdrágább cuccokat veszi! 20000 Ft-os DC cipő alatt szóba sem fognak állni veled!

Jah +Androidos telefon+ezmegaz...stb

Na most ennyit a szórakozóhelyre járó csajokról.

Talán próbáld ki a motoros találkozókat is, csoportosan haverokkal,sátrazással...stb. Itt talán sikerül felszedned egy normális hasonló gondolkodásmódú csajt, a következő gond az, hogy ha felszeded milyen messze lakik tőled (bár a távolság lehet előny is)

Jah majd elfelejtettem, lehetőleg többször jelenj meg a barátaiddal nyilvános rendezvényeken mert a csajok nem kedvelik a visszahúzódó, esetlegesen antiszociális jellemeket...

Amúgy hány éves vagy?

(Ha nem bunkóság megkérdezhetném hogy hol laksz???

2011. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, és egy Csongrád megyei kisközségben lakok.
2011. nov. 4. 19:21
 6/12 anonim ***** válasza:

B*zze, ki ne találd már, hogy amiatt nincs csajod, mert metálosan öltözöl.. :D:D

Ha jársz koncertekre/fesztiválokra, akkor kizárt dolog, hogy nem láttál még atomrokker arcokat fullextrás bringákkal mozdulni.

A rokker gádzsiknak szerintem ez pont g*cire beadja.

Szerintem valami más lesz itt a probléma..

2011. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"De tegyük fel, h megváltozom, és lesz csajom."


Nem. Ettől csak rosszul fogod érezni magad, mert egy elvárt képnek akarsz megfelelni, ami nem te vagy.

Inkább vagyok egyedül, minthogy feladjam a személyiségemet, az elveimet, amitől én én vagyok.

Ennyi erővel a csajok is megváltozhatnának nem?

2011. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 napietus ***** válasza:

emiatt ne változz meg. eleve csökkentenéd az esélyeidet, nem növelnéd, hiszen a hozzád hasonló lányok azért nem ismerkednének veled, mert nem látnák rajtad, hogy hozzájuk hasonló vagy, a többi lány meg azért, mert lenne az egészben valami disszonáns. ezt nem úgy értem, hogy valaki csak hosszú hajjal és zenekoros pólóban lehet igazi metálos (több ismerősöm van, akiknek ugyanez a stílus tetszik, de munkakörük miatt ez nem látszik, nem látszódhat rajtuk), hanem úgy, hogy ha te úgy érzed, csak ilyen külsővel vagy önmagad, azt ne változtasd meg egy reménybeli kapcsolatért. ha megérsz, lelkileg is felnősz, esetleg olyan beosztást kapsz, úgyis változni fogsz külsőre. de ezt nem kell sürgetni.


29/n

2011. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

K*rva édes vagy!Megne változz!! Fog szeretni téged így lány. Amikor koncerten vagy, próbálj meg ismerkedni.! Esetleg ilyesmi típusu oldalakon, amiket kedvelsz (metál, töri stb)

Megne változz, nagyon tetszik az őszinte kérdésed.!:)

2011. nov. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És lám, egy normális kérdésre, tudnak normális választ adni az emberek...:)
2011. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!