Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bírhatom rá h akarjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírhatom rá h akarjon kapcsolatot?

Figyelt kérdés

(évfolyamtársam..) szal az van h egy fiuval néha beszélek fbn meg suliban és azt tom h én bejövök neki . multkor kivételesen én irtam rá amit mondjuk részbe meg is bántam.. :D mert éppen a haverjainál volt és ők is irogattak a helyébe. na lényeg h ez a fiu elhivott bizonytalanul mamutba de aztán nem lett belőle semmi. na de utána amikor elment a haverjaitól az egyik spanja rámirt és mondta h ők is irogatttak a fiu helyébe..meg azt is h néha ez a fiu tud komoly is lenni .. :D és mondta h jó csak vok, meg h "tolná velem" (ezt nm tom h mennyire gondolta komolyan mert csak 14xd) meg azt is mondta h nem akar most naon kapcsolatot...

mivel nekm nem volt igy nagyon komoly kapcsolatom és most tél szerettem volna ha összejönnie és ez igy nm jó :/

na ak hogyan birjam rá h akarjon kapcsolatot .. lehetőleg nem muszály pont szavakkal..? :D


2011. nov. 5. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Te nem "bírhatod rá", ugyanis ez az ő akaratától függ, nem a tiédtől.

Mit jelent az, hogy elhívott bizonytalanul, aztán nem lett belőle semmi? Ha elhívott, akkor gondolom bejössz neki, csak bátortalan (mondjuk 14 évesen nem csodálom, hogy az). Amit te megtehetsz, hogy kedves vagy vele, esetleg flörtölsz, hátha megjön a bátorsága.

2011. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor tettekkel... :)
2011. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akar, akkor nem akar. Sose tudtam megérteni, hogy miért kell valakitől kapcsolatot kierőszakolni. Utána meg jön a panaszkodás, hogy jajj, nem úgy bánik velem, ahogy én akarom, meg megcsal, nem szeret már...stb. Ha akar téged, majd cselekszik, ha nem, akkor minek foglalkozni vele? Bátorítani lehet, ha csupán fél, vagy bátortalan. De itt közölték veled, hogy a srác nem akar kapcsolatot.
2011. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem az h konkrétan velem nem akar kapcsolatot, csak mostanság még nem naon akar kapcsolatot senkivel.. és nem akarom ráerőszakolni :P
2011. nov. 5. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!