Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátság, vagy több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság, vagy több?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom. Őszintén bevallom nem csak barátként tekintek Rá. Persze ezt neki soha nem mondtam. Viszont most bevallotta, hogy sokat gondolt rá, hogy mi lenne ha összejönnénk. Mindig arra jutott, hogy ennél jobban félti a barátságunkat, ezért nem akarja. Viszont én szeretem Őt ezért nem is mondható igazán barátságnak, hiszen én többet érzek iránta. Mit tegyek, hogy mégis lehessen belőle valami?
2011. nov. 5. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben vagyok, és valószínűleg a fiú-lány "barátok" 90%-a. Az egyik fél szereti a másikat, de a másik nem az egyiket.


Két lehetőség van. Vagy minden kapcsolat megszakítása, hogy a szerelmes fél ne szenvedjen, vagy pedig a szenvedés hosszútávú felvállalása.

2011. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te közölted már vele egyértelműen(!), hogy mit érzel? Ha nem, akkor tedd meg. Lehet, hogy csak bizonytalanságában lyukadt ki inkább oda, h maradjatok barátok. A pasik is emberek, és félek a reakciótól. Legyél bátor, és vállald fel.

Ha már megtetted, és úgy jutottatok el oda, ahol vagytok, akkor marad az első kommentelő válasza.

2011. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, még nem mondtam neki csak félek, ha elmondom akkor elveszítem
2011. nov. 6. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha neki is megfordult a fejében, akkor kétlem, hogy inkább azt választja, hogy nem beszél veled többet veled, mint hogy összejöjjetek. Ha barátok vagytok, legyél őszinte hozzá, mert csak így működhet a dolog.


27/n

2011. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféleképp mondd el neki, hogy mit érzel. Vagy csak kérdezd meg tőle, hogy mi van köztetek. Hidd el nem olyan nehéz, én megtettem. Nekem nem jött össze, de ahogy te is írtad ő sokat gondolt rá, hogy mi lenne ha összejönnétek, tehát szerintem ezzel akarta kifejezni, hogy akar valamit. Szóval szerintem beszélj vele, és vállald fel az érzéseidet. Barátok még lehettek utána, ha nem úgy sül el a dolog ahogy tervezed, habár először talán kicsit furcsa lesz. :)
2011. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már megmondtam hogy én NEM szeretnék veled párkapcsolatot, én téleg nagyon szeretlek de mint barátot és én ezt nem akarom megváltoztatni ne légy szomorú barátok lehetünk mert szerintem egy vicces jófej csaj vagy :D
2011. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha mind a ketten így gondoljátok, akkor mi a kérdés. Hajrá! Hol van az leírva, hogy csak úgy lehet szakítani, hogy örök haragban lesztek? Ha egyáltalán szakításra kerül a sor.


Ez a probléma túl van agyalva. Uccu neki vágjatok bele, mond neki, hogy ne féltse a barátságotokat, mert ez jobb lesz.

2011. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiu-lany baratsag nem letezik... Csak azoknak a barmoknak a csoportja, melyek nem kepesek elfogadni, hogy a masik fel nem akar semmit toluk!


Ez kicsit durva de sajnos igaz :(

2011. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!