Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem bírok ki 9...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem bírok ki 9 hónapot, hogy ne lássam őt, de nem lesz más választásom. Elfelejteni nem akarom, de ez az érzés megőrít. Annyira hiányzik, hogy ha azon mulna, még gyalog is elmennék 900 km-t érte, de nem lehet.

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 19:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Volt, de egyiket sem használom, sőt, szerintem már nincs is meg. (A "hangos" kommunikációimat általában élőben ejtem meg, egy jó pofa sör, vagy egy bivalyerős kávé mellett. ) Minden esetre itt is, és e-mailen is állok szíves rendelkezésedre. :)
2011. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nagyon gondolkozok azon, hogy szilveszterkor meglepjem..:)
2011. nov. 10. 19:31
 23/29 anonim ***** válasza:
Örömmel hallom, hogy kilábalóban vagy a kétségbeesésből, és remélem, hogy össze is jön... bár a meglepivel azért csínnyán kell bánni, mert okozhat kellemetlenséget neked is, neki is. Mit tervezel tenni?
2011. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Hát igen, gondolkodtam ezen, hogy meglepem, és ott találom egy másik fiuval...

Na ha ez megörténne tuti hogy ott kapnék szívrohamot, és süllyednék el szégyenemben..:)

Többin még nem gondolkoztam :)

2011. nov. 11. 13:55
 25/29 anonim ***** válasza:

Jahhj, gyerünk már!... Az élet nem habostorta. Attól még, hogy NAGYON SZERETNÉL kimenni, attól még nem jutsz ki. Most komolyan: tessék_befejezni_az_álmodozást! XD


Először is tisztázzuk le, mik a feltételei annak, hogy te kimehess. Először is tudnod kell tisztázni a csajjal, hogy mit-hogyan akar csinálni szilveszterkor. Erre még ráérsz, mert ezt általában csak egy héttel előtte szoktás eldönteni. Ha netán úgy dönt, hogy elmegy a városból, akkor szíves van. Ha Magyarországra jön, és pont miattad, akkor még nagyobb szívás. Szerintem úgy egy hónappal előtte már ezirányban tapogatózhatnál.


Szükséged lesz pénzre az oda-visszaúthoz, a kinti szálláshoz, a kinti költekezéshez (kaja, pia, belépők, egyebek). Útlevelet csináltatni kell, ami ugyancsak pénz (nem tudom, hogy jó-e a személyi, de én nem kockáztatnék). Opcionálisan játszik az eu-s EÜ-kártya (mert ha nincs, és kellene, nagyot szívsz).



Fogj egy papírt, vagy nyiss egy *.txt-t és kezd el leírni a dolgokat, tételesen, árral együtt. Ha nagyvonalakban kész vagy ezzel, akkor csinálj egy totált, és menj el utána dolgozni.


Nagy hirtelen ilyen direktívát tudok adni.

2011. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Hát igen..

Első feltétel tényleg a pénz.Ha az megvan, a többi már könnyen megy.

A busz kb az ő lakhelyétől 100km-re áll meg.

Nem tudom hogy onnan hogyan tovább + még a szállás sem biztos :)

És az hogy ő mit akar csinálni, nem nehéz kideríteni :)

2011. nov. 11. 15:13
 27/29 anonim ***** válasza:

Igen, a pénz. De ebben a témakörben nem a léte szokott gondot okozni, hanem a mennyisége.


Aztán: busz. Gondolom azért arra felé is van valamiféle vasút, vagy helyiközi járat.


A helyet vágodni fogod, hogy hol lesz, nem? Keress egyútmenti panziót, vagy szabadszobát a neten.

2011. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Írtam Privát üzenetet :)
2011. nov. 12. 08:42
 29/29 anonim ***** válasza:

Végigolvastam a kérdésed, meg a válaszokat. Én arra biztattalak volna, hogy folyamatosan tartsátok a kapcsolatot, ill. puhatolózz a kiutazással kapcsolatban.

Aztán meg jöjjön, aminek jönnie kell!

Végül is mi lett a vége(?)? Kiutaztál? Találkoztatok még?

Összejöttetek? Együtt vagytok? Kapcsolatban vagytok?

Én anno egy ilyesmit veszni hagytam, most már eléggé bánom...

30+ N

Tudom, most már felnőtt 20 éves vagy. Ennek ellenére kíváncsi lennék, hogyan alakult ez a tiniszerelem.

2016. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!