Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok akiket elhanyagol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiket elhanyagol a barátjuk, hogy bírjátok? Miben nyilvánul mit láttok megoldásnak?

Figyelt kérdés

Hiába tudom(most már csak azt hiszem), hogy szeret, úgy érzem nagy mértékben leszarja a fejem. Estefele szokott hívni és lefekvés előtt, ha interneten beszélünk nem tart tovább 5 percnél abbamarad. Ha együtt vagyunk úy érzem minden ok, de távkapcsolat, és a telefonba unott. Már nem igazán tudom mit csináljak, ti mit tesztek? mit gondoltok?

19L,F


2011. nov. 9. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Az előbb írtam ki egy kérdést "1 év után jön rá.." kezdettel.


Sz*rul viselem, mégsincs erőm szakítani. Nagyon sokat gondolkoztam, hogy mégis mi az, amit elrontottam, de nem jöttem rá. Kérdeztem, azt mondja mindig, hogy nagyon boldog velem, és miből veszem, hogy baj van.


Ha látja rajtam, hogy bánt valami, akkor bedepizik, hogy miatta vagyok ilyen, és ő szeret és tudja, hogy én boldogtalan vagyok, stb stb stb.

De változni nem fog...


Mit tegyél? Nehéz helyzet. Ironikus lenne, ha én osztanám az észt, hiszen a magam problémáját sem tudom megoldani.


Ha együtt vagytok, próbáld meg megmagyarázni, ha kell a szájába rágni, hogy mennyire bánt téged az a viselkedés, amit akkor tanúsít, amikor távol van tőled.

2011. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De neked miben nyilvánul meg az egész? Komolyan nem tudom már, hogy mit gondoljak egyáltalán szeret-e vagy jó vagyok neki így talonba. Gyönyörű az első szerelem...
2011. nov. 9. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzetben vagyok. en is tavkapcsolatban elek,mar 3 eve...Az eleje gyonyoru volt,de egyre elhidegultebb az egesz,en is megis tudom azt ,hogy szeret engem(vagy mar ketelkedek neha)...OLyan nehez,es tenyleg gyonyoru az elso szerelem. L/18
2011. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csajok. Alapítunk klubot?:D 1. voltam
2011. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát én már a kritériumoknak megfelelek :D
2011. nov. 9. 15:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Alapithtaunk:D En benne vagyok :)
2011. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

ugyanezt érzem énis...

a barátom mindig azt mondja hogy szeret, de valahogy SOSEM ÉRZEM!!


lehetséges hogy vannak ilyen típusú fiúk? hogy valóban szeretnek, de nem tudják kimutatni az érzésüket?!!

csak erről lehet szó szerintem...

vagy a másik lehetőség, hogy nem szeret, de ha pedig ezt felhozom, tiltakozik..

2011. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Összefoglaltad azt amit én is érzek. Mindig jön a szeretlek, hiányzol csak épp rohadtul nem érzem...

Én is csak remélni tudom, hogy nem színjáték az egész.

2011. nov. 9. 17:17
 9/9 anonim válasza:
ismerős. ha együtt minden jó, ha külön mintha le se szarna :/
2012. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!