Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vertem ki a balhét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vertem ki a balhét? Minden nap sír, hisztizik és alig hagy aludni!

Figyelt kérdés

barátnőmmel nyár óta lakok együtt, eljegyeztük egymást fél éve, minden rendben ment még a suli el nem kezdődött.Gyönyörű nyár volt, minden széppel-jóval ami egy szerelemhez kell. Mióta elkezdődött az iskola azóta, nagyon hisztis, fáradtnak mondja magát, és szinte mindent én csinálok itthon helyette. Este viszont éjfél előtt nem fekszik le aludni, de reggel 6-kor kelünk. Igaz segít ha kérem, de nagyon morcos arcot vág olyankor. Szexuális életünk sem olyan egyenes, az orális szexre noszogatni kell megígéri majd elfelejti és ha merek szólni egyből duzzog, majd elkezdi csinálni, de múltkor annyira megmarkolta a péniszem, hogy fájt. Mondani sokat mondja, hogy így meg úgy szeret, de igazán már nem érzem. Ha ezt megmondom neki azonnal sír és minden nap sír, amit már nem bírok. Régen suliból írt sms-t mostanság meg már nem nagyon. én mindent megteszek érte, de tegnap éjfélkor is sírt egész nap veszekedés volt szinte, úgy voltam , hogy kidobom vissza küldöm a szüleihez és vége. szeretem nagyon, de amit csinál újabban ez durva! Én is alig alszok, egész nap álmos vagyok és ha velem van akkor az összes erőm elveszi az ideg és a boldogtalanság, mert látom, hogy minden kérésem teher számára én meg egy púp vagyok a hátán akit a pokolba kíván főleg ahogy rám néz ha valamiben segítenie kéne. pl bepakolni suliba ha mondom neki akkor így válaszol: jóvan pakolok és látom hogy fuuu duzzog. pedig nem kötelezem csak szólok neki. Velem van a baj vagy vele? Kérlek segítsetek, mert döntenem kell.

24/F 19/L


2011. nov. 10. 09:46
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
félre ne értsetek nem nekem pakol be a suliba hanem saját magának kéne de azt is elfelejti szinte...
2011. nov. 10. 09:48
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Szerintem hagyd el a csajt! Nem lehet kifogás az hogy fáradt, ha éjfél előtt nem fekszik le soha. Az iskola pedig nem olyan megterhelő ahogy egyes csajok mondják. Ezeket hívjuk hisztis p....-nak. Szerintem Te sokkal jobb lányt érdemelsz mint amilyen most van. Én biztos nem lennék ilyen birka türelmű mint te. Ezt jó értelemben írtam mert nem sok pasi tud ilyen türelmes lenni mint te. Na meg noszogatni kell, hogy segítsen? Könyörgöm, nem csak a pasik dolga, hogy rend legyen, milyen csaj már az aki nem akar rendet tenni????? Ha mondjuk összeházasodtok, akkor te fogsz főzni, mosni, takarítani? Meg mindent? Ha most ilyen, akkor ezek után milyen lesz még?


Ez az én véleményem, de remélem tudtam segíteni.


24/F

2011. nov. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Egy ilyen nő mellett akarod leélni az életed? Aki suli mellett nem képes semmi másra? Mi lesz vele ha dolgozni fog? Én suli után is megcsinálom amit kell,mosás,takarítás,főznöm nem kell.

A szex se olyan jó,akkor nem értem mi a kérdés? Én egy hisztis p*csával nem lennék az biztos a helyedben,főleg úgy,hogy érzed nem is szeret.

Vagy tűrsz és próbálsz neki segíteni(hátha változni fog a helyzet),vagy pedig kilépsz ebből a kapcsolatból.

2011. nov. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Tedd lapátra.

Csak kihasznál.

2011. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Meg kell gondolnod, hogy el vegyed-e feleségül. Képzeld, ha már most ilyen, mi lesz feleségként, anyaként, ha főzni kell, háztartás stb. fúúúú... Bár én nőként nőpárti vagyok, jól is ismerem a nőket, ezért gondolom, hogy hosszú távon nem lesz ennek jó vége.
2011. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
röviden: te felnőtt vagy, ő meg gyerek. az elkényeztetett fajta. minek kell eljegyezni egy 19 éves tinit? remélem te hiszed, hogy 19 évesen veled fogja leélni az életét. te mentálisan jóval meghaladtad a szintjét, ennyi. ez jobb nem lesz. dobd ki.
2011. nov. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
*te se hiszed
2011. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 magyar izom válasza:
83%

ha már beszéltél vele a szitúról és nem akar hallgatni, dobd ki.

Ilyenel akarod leélni az életed, mikor otthon vagy akkor ideges akarsz lenni?

2011. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt nézem ki a dologból, hogy te már felnőtt vagy, ő meg gyerek. Nyáron rendben volt, mert nem kellett kötelességeket teljesíteni, de suli mellett visszavedlett kislánnyá, olyan mintha az apja lennél, akire ő duzzoghat, ha csinálni kellene valamit. Le kellene ülni, és megbeszélni sírás nélkül, hogy mi a baja. Mitől fáradt, mitől hisztis? Szeretnéd, ha működne a dolog, de ez így nem megy. Ha nem tud értelmesen beszélni veled, akkor mond meg, hogy ez egyikőtöknek se jó, költözzetek szét. (Nem idetartozik, de nálunk is pont ilyen a korkülönbség, mi ugyan még nem tervezzünk semmi összeköltözést, de remélem nem lesznek ilyen gondjaink...) 19/L
2011. nov. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

szia! hát nálunk kiköpött ugyanez volt, a korunk is pont ugyanígy... én normálisan de a tudtára adtam hogy nem fogok mindig ráérni 2 meló közt házat gányolni, magamnak kaját csinálni, ügyeket intézni, meg mindent egyedül kifizetni, mert ő "megszakad" az iskolában, amikor itthon vagyunk meg szintén éjfélig tv meg netezés...tanulás semmi, és egy kanalat sem rak arrébb. Sajnos szülők sem lesznek mindig hogy megtömködjék meg küldjék a finom sütit, és biztosan lesz olyan hogy munka sem lesz, nem beszélve arról hogy még nem dolgozott, mi lesz ha este 7kor ér haza 2 helyett, ráadásul pályakezdőként valami ingyen-melós szar munkahelyről, aztán várja a konyha... ilyen felesleges stressz mellett meg 20évvel előbb kapok agyvérzést.

Aztán az eredmény pozitív lett, összekapta magát, mikor hazaér kaja 10perc pihi, frissen tanuljon meg, nincs egy óra az egész napos szenvedés helyett. Rávettem hogy valamit még ha együtt is de mozogjon, vezesse le a szellemi fáradtságot, azóta a szexuális életünk is kitűnő. A lapit mondtam hogy kib*szom ha nem segít, erre sajnos nem tudtam jobb észérvet mondani :D Azóta minden teljesen jó, látom rajta hogy belerázódott a napi rutinba és nem megterhelő neki, boldog is. Különben is kár lett volna ennyi évet kidobni emiatt, egyszerűen nevelgetni kell még őket apjuk helyett is. Jól tetted hogy nem hagytad rá, ösztönözd valamivel és mondd el neki hogy nem így működik az élet. Én szurkolok nektek, hátha fordulatot vesz a dolog.

2011. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!