Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha a férfi a fiatalabb egy párkapcsolatban? Ugyanúgy működhet? Tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 07:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9 évvel volt fiatalabb a pasi, 9évig voltak házasok, az utolsó évben nem sexeltek nagyon megromlott a kapcsolatuk, mer a csaj nem volt 100as, ez az elején nem vette észre a pasi. Most 4 éve velem jár, én 16évvel vagyok nála fiatalabb, eddig minden rendben, voltak összezörrenéseink, de az mindenkinek van.
2011. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
első vagyok, a véleményem meg az hogy inkább a lány legyen fiatalabb. Nekem valahogy nem tetszik ha a lány az idősebb, 1-2év még belefér de már a 9 az nem. Én nem tudnék egy taknyos kölyökkel öszeállni...
2011. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Működhet.

Nagyanyáméknál is működik.

2011. nov. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 napietus ***** válasza:
21%
nekem elképzelhetetlen, hogy fiatalabb férfival jöjjek össze. ugyanakkor anyukám második férje fiatalabb mint anyu (igaz, csak 3 évvel, anyu 50, a férje most volt 47), és látom, hogy ők nagyon jól megvannak. az is igaz mondjuk, hogy anyum igazi "vaslady", magyarul ő a domináns fél (ezért is nem jöttek ki apummal, aki szintén irányító típus). tehát szerintem általában az ilyen anyum-féle, irányító típusú nők jönnek össze fiatalabb, az alárendelt szerepet nem csak elfogadó, de kifejezetten igénylő férfiakkal (anyum férje is ilyen. arany szívű, szorgalmas, rendes ember, de ha nem mondják meg neki mit és hogyan csináljon, el van veszve. az ő első házassága meg azért nem működött, mert a neje nem volt képes arra, hogy ezt megtegye), esetükben működhet.
2011. nov. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kor, hanem személyiségfüggő. Ha a két fél jól kijön és összepasszol, akkor nem szép kor számít.
2011. nov. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
*nem a kor számít
2011. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Simán működik. 8 hónapja vagyok együtt a nőmmel, én 27, ő 37. A teste olyan amit a huszonévesek is megirigyelnek. Jó a szex, jól főz és a hobbink is összeköt. Az meg, hogy ki milyen típusú már nálunk megdől, mert én vagyok a domináns a kapcsolatban.
2011. nov. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

Én is benne voltam nagyon jó és szép volt 2 évig minden, amig nem tértem arra a részére, hogy én elképzelnék vele jóval komolyabb dolgot is, azonnalmár másképp látta a dolgokat.

Szoval müködhet, de csak abban az esetben ha elejetpl tisztázzátok a prioritásokat, hogy ne legyen késöbb csalodas, és fölösleges fájdalom.

2011. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
még valami 5 év diferencia volt javamra
2011. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi az üzeneteket mindnekinek :) köztünk a korkülönbség 5 év..és nincs semmi probléma kettőnk között...kiváncsi voltam mi erről az általános vélemény..mert néha valaki elutasitoan fogadja ezt...végülis volt mar kapcsolatom idősebb férfival, de ugy viselkedett mint egy taknyos gyerek..szóval az intelligencia nem korfüggő...
2011. nov. 11. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!