Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Hogyan bírjátok a párotok hiányát?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatom van fél éve. Barátnőm 2 hete volt nálunk először. Azóta nagyon rossz, mert szinte minden rá emlékeztet..:S...

Nagyon hiányzik, főleg este mikor lefekszem, hogy nincs mellettem senki, nincs kit átölelni...:'(

Beszélgetünk msn en en, majdnem mindne nap, telefonon is szoktunk, de mégis nagyon hiányzik nekem, és van mikor megkönnyezem, hogy miért nincsne velem..::'(

Nagyon szeretem, és elmondhatatlanul hiányzik...:(


22/F

és 19/L


2011. nov. 12. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudnátok megoldani a sűrűbben való találkozást? és miért éltek távkapcsolatban? alapból messzi van a szülővárosotok (pl. neten ismerkedtetek meg), vagy tanulás miatt vagytok külön? nem igazán értem..
2011. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is távkapcsolatban élek, bár szerencsére mi suli miatt egy városban lakunk. A szüneteket persze mindketten otthon töltjük, igényt tartanak a szülők is olykor ránk, de iszonyatosan nehéz. Igyekszünk heti 2-3 napot együtt tölteni akkor is, ha éppen nincs iskola. Így is nehezen bírom a hiányát és azt hogy még csak a közelemben sincs, nem találkozhatunk bármikor, de még szerencsésnek érzem magamat, hogy ezt így egyelőre megtudjuk oldani, fenn tudjuk tartani! Viszont a párom jövőre végez és már most elrettent a gondolat, hogy mi lesz velem/velünk ha hazaköltözik, 300 km választ majd el minket és suliidőben elég valószínűtlen hogy találkozni tudnánk... Igyekszem nem ezen gondolkodni, ez erre a megoldás, jelenleg semmi más.
2011. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

heti egyszer találkozunk, általában 7 végén...

nagyonroszz mindkettőnknek,

150 km van köztünk, diákok vagyunk, tehát pénzel sem vagyunk eleresztve...:S

az egyvárosos témát nemtudjuk megoldani sajnos sehogyansem, bárhogy is szeretném..:(

2011. nov. 13. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
És hétvégén mennyi időre találkoztok? Én ha nem vagyok a párommal, heti 2-3 napos együttlétnek nagyon szoktam örülni. Persze utána borzasztó elszakadni újra és újra, de ha együtt töltjük mondjuk az egész hétvégét, azzal elvagyok következő hétvégéig. Persze hiányzik meg jó lenne vele, de több mint a semmi.
2011. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

általában 2 napot töltünk együtt, tehát majdnem az egész 7 végét.


Most leszűkült ez kb egy éjszakára, mert sok a tanulnivaló mindkettőnknek....:(

2011. nov. 14. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!