Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el azt, hogy a lány szakítson velem?

Figyelt kérdés

Nem akarom már a kapcsolatot, de azt akarom ,hogy ő szakítson velem mert így könnyebb lenne nekem.

Ha ő szakítana velem akkor áldozatként tekinthetnék magamra.



A normális ötleteket előre is köszönöm.


2011. nov. 12. 18:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mondd el neki, hogy mekkora gyáva féreg vagy, tuti azonnal kidob. :)
2011. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Eszméletlen, hogy ilyen gyáva vagy. Mutasd meg neki a kérdésed.
2011. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
ne akard, h miattad ő érezze rosszul magát...légy férfi és tedd meg te ezt a nehéz, felelősségteljes lépést
2011. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
Ha nem akarod ezt a kapcsolatot, legyen bátorságod szakítani,ne a könnyebbik mutat válaszd.
2011. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
állj elé és mondd el neki amit érzel. amit te akarsz az gerinctelen dolog + hosszadalmas is lehet és képzeld mindig magad a másik helyébe bármit is teszel.
2011. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Hány évesek vagytok?


Ha tényleg ezt akarod csinálni, akkor tegyél-mondj olyan dolgokat, amit ő nem fog tolerálni. De ha veled akar lenni, akkor úgysem fog rögtön szakítani.


Viszont ha kiderül, hogy hogyan érted el a szakítást akkor sokkal nagyobb gáz lesz, mintha szépen odaállnál és megmondanád neki.

2011. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én 20, ő 19 éves.
2011. nov. 12. 19:00
 8/24 anonim ***** válasza:
25%
Kezdd el hanyagolni, ne vedd fel a telefont, ha hív, ne írj neki, ha rákérdez, mi van veled, csak mondd egykedvűen, hogy nem tudom, ha netán találkoznátok, látványosan ne akarj vele beszélgetni, legyél inkább morcos, ha kérdez, ne nagyon válaszolj, ne nézz rá, ne mosolyogj rá.
2011. nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Barátom,az sokkal nagyobb gáz lesz,ha kiderül,milyen egy gerinctelen,gyáva kis pondró vagy...Ezzel a kérdéseddel szépen elárultad,milyen gyönyörű ember is vagy valójában.Áldozat akarsz lenni?Szerintem az a nő áldozat,aki Téged szeret,és bízik Benned.

Szerintem a nehezebbik utat kéne járnod,mert azt diktálja a tisztesség.Már ha mond Neked valamit ez a szó.

2011. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%
Ugyan már, nem biztos, hogy a lány annyira szereti, lehet, nem is lenne neki megrázkódtatás, vagy talán már ő is fontolgatja a szakítást.
2011. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!