Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire divat még a "tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire divat még a "tipikus mini iskoláslány" szoknya? Felvehetem az utcára? Gáz v szexi?

Figyelt kérdés
barátomnak egyszer felvettem még ilyen beöltözős szex gyanánt, de most gondoltam arra,hogy talán felvehetném utcára is..picivel fenék alá ér. És milyen fölsővel?
2011. nov. 13. 20:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen szoknyám, én is az exemnek vettem fel beöltözős játéknak. Én utcára nem venném fel, de ha neked az a célod, hogy minden hetero kannak felálljon rá a fasza és hazaérve az első dolga legyen rád kiverni, csináld:D
2011. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
vedd fel és ha pasibandát látsz ejts le valamit és hajojj érte. valami szexi kivágott felsővel tuti bejön
2011. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
na a sok kéjenc köcsög
2011. nov. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Mennyi vagy egy órára ? :D Elég sok lánytól meg lehetne ezt kérdezni manapság...
2011. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!