Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja ha napi 1-szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja ha napi 1-szer felhívom? Ez távkapcsolatban olyan soknak számít?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Abszolút nem. Sőt!

Kérdezd meg miért zavarja. Már bocs, de rég rossz ha nem szeretne veled beszélni, főleg úgy, hogy alig találkoztok...:/

2011. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem élek távkapcsolatban a barátommal, de még ígyis örülök neki ha mindennap felhív

Nem kellene hogy zavarja, valami baja van

2011. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
attól függ. ha minden nap beszéltek mondjuk msn-en vagy face-en, akkor lehet azért zavarja, mert azt érzi, hogy ellenőrzöd. kicsit hagyd, hogy ő keressen. ok, hogy távkapcsolat, de nem kell a másik fejére nőni azért.
2011. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is beszélünk 1-2 órát minden nap, vagy msnen, vagy telefonon. Szerencsére olyan csomagban vagyok, hogy 60 percig ingyen beszélhetek:) Nem érzem soknak, hiányzik, ha nem beszélünk :)
2011. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Varia válasza:

Csak annyit kérdeznék Tőled: Ő is akarja ezt a kapcsolatot?

Mert szerintem nem őszinte a mosolya!

2011. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát igen, ha máshogy nem beszélgettek, csak telefonon, akkor nem kellene, hogy zavarja. Ha meg épp az időpont nem jó, például éppen dolgozik, akkor mondhatná, hogy hívj vissza később, vagy majd ő hív vissza. És ha ő sem szokott telefonálni, az elég gyanús lehet.
2011. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is távkapcsolatban élek, napi 5 hívás minimum.
2011. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előző válaszolóval, 4 éve vagyok távkapcsolatban, napi 5 hívás az átlag.


21/L

2011. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!