Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátnőmmel,3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel,3 éves kapcsolat volt és még mindig őrülten szerelmes vagyok belé. Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Nem bírom elviselni a fájdalmat. nagyon szeretem de vége lett. Állandóan rá gondolok. Mit tegyek, hogy egy kicsit is könnyebb legyen?
2011. nov. 18. 14:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért szakítottál vele, ha szereted?
2011. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Semmit, ezen tényleg az idő segít. Én 4 hónapja szakítottam, akkor én is majdnem belehaltam, hetekig nem bírtam enni, pánikrohamaim voltak, szóval tényleg súlyos volt. Aztán pont a napokban kezdet felismerni, hogy már nem szív be annyira érzelmileg az egész. Hosszú a gyógyulási folyamat az biztos, főleg ha szerelmes voltál.


25 L

2011. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mindketten így döntöttünk. Ő másik városban tanul és általában 2 hetente tud csak haza jönni, Én meg melózok és van hogy ha itthon van pont dolgoznom kell. így nagyon keveset vagyunk együtt. Az utóbbi időben nagyon sokat veszekedtünk, valószínűleg emiatt voltunk feszültek. Nagyon szeretem, mégis úgy gondoltuk, ez a lehető legjobb megoldás.
2011. nov. 18. 14:38
 4/18 A kérdező kommentje:
Őszintén örülök, hogy neked sikerült, remélem nekem is menni fog. Nagyon szerelmes voltam, még soha senkit nem szerettem ennyire, és most bele tudnék halni a fájdalomba
2011. nov. 18. 14:40
 5/18 anonim ***** válasza:

Biztos ez volt a legjobb megoldás? :( Ha ennyire szeretitek egymást, valahogy csak lehet bírni a távkapcsolatot is! Még mindig jobb, hogy esetleg ritkábban találkoztok, mint az, hogy most két különböző helyen szenvedtek, mert ez mindkettőtöknek nagyon rossz!! :( Ha fősulis a barátnőd, akkor meg lassan jön a vizsgaidőszak, többet lesz itthon. Én közel sem vagyok ilyen rossz helyzetben, mert mi minden hétvégén találkozunk, de talán ha ilyen helyzetbe is kerülnénk, akkor is megpróbálnánk valahogy megoldani. Skype, levelezés, telefon.

Persze nem akarok tanácsokat osztogatni. Ha végleges a döntésetek, akkor pedig, ahogy mondják, az idő múlásával enyhül majd valamennyit.

2011. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek! Nem szabad egy szerelmet eldobni szerintem, hanem küzdeni kell érte.
2011. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem főiskolás. Okj képzés. és gyakorlatok meg stb. Próbáltuk így mert ez nem az elő éve, de tavaly többször haza tudott jönni hetente, most nem. És már nagyon sok probléma volt már nagyon sokat veszekedtünk és ez így nem volt jó. Nem baj ha tanácsot adsz, nincs vele problémám, sőt jól is jönne és köszönöm szépen. És hát nem tudom. Lehet, hogy csak mert mindennél jobban szeretem, de én úgy érzem, hogy ezt az űrt senki nem tudja befedni :( :(
2011. nov. 18. 15:09
 8/18 anonim ***** válasza:

ne legyél f.sz. csináld vissza.

kültözz hozzá, vegyél fel kölcsönt, keress ott munkát.


ilyen dolog miatt szakítani baromság.


Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.


bánni fogod a dolgot..



ha mégse: nagyon hosszú idő kell, az alkoholt és drogokat nem ajánlom, mert csak mélyítik a szenvedést és csak felszinesen enyhítenek (tapasztalat..)

2011. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

és mégvalami.. ha valaki kitalálná erre a receptet hogy hogyan tedd magad tól egy hosszú kapcsolaton, ő lenne a világ leggazdagabb embere


ezt mindenkinek saját magának kell átélnie sajnos


előző


F26

2011. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Annyira vissza csinálnám de nem tudom, hogy lenne e értelme. Tényleg nagyon sok veszekedés volt az utóbbi időben és kezdtünk besokallni. Lehet, hogy csak szünetre lenne szükségünk, hogy mindketten lenyugodjunk és rájöjjünk, hogy a másik nélkül nem tudunk élni
2011. nov. 18. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!