Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az érzések kifejezésén is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzések kifejezésén is elcsúszhat a dolog?

Figyelt kérdés

5 hónapja van barátom, és sajnos kettőnknek együtt nem erősségünk sem a kommunikáció, sem az érzések kifejezése.


A kérdésem: szerintetek elcsúszhat ezen a kapcsolat? Működhet így hosszú távon?


Én:21, ő: 25. Barátom sosem utal szavakkal az érzéseire, mindig úgy beszél velem, mintha csak egy ismerőse lennék. Ha hallantátok például a telefonbeszélgetéseinket, vagy ha e-mailt váltunk, az ő részéről olyan az egész, mintha csak egy haverjával beszélne. Sosem mondja, hogy hiányoztam, soha nem becéz. Mert ő "nem ez a szavakkal kifejező típus", és szerinte am block a férfiak nem mondják ki az érzéseiket.


Nem fogja meg a kezemet az utcán, nem is karol át, hozzám sem ér. Mert ő nem az a típus. Nem mondom, hogy nyilvános helyen nyalni-falni kéne egymást, de az sem jó, ha úgy érzem magam, mintha egy fiú haverja lennék lány csomagolásban.


Ha valamit szeretnék vele megbeszélni, mert szerintem probléma kettőnk közt, rögtön hárít. Ha megkérdezem, szerinte mit tegyünk, ilyenekkel jön kapásból, hogy "menjünk inkább sétálni". Nem értem, 25 évesen hogy lehet ilyen. Az élet más területein megfontolt. Nekem ő az első kapcsolatom, neki előttem négy évig volt barátnője. Azt sem értem, ott hogy hogy nem tanulta meg, hogy a nyílt kommunikáció is alapja a kapcsolatoknak.


Szerintetek így működhet ez köztünk? Lehet tenni valamit?


2011. nov. 20. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ő ilyen, változni nem fog. Ha neked ez nem tetszik, mert hiányzik az érintés, a kedvesség, akkor nem fog működni hosszútávon. Én legalábbis nem bírnám, ha nem mutatná ki felém az érzéseit a barátom, nekem az a normális, ha fogja a kezem, ha megölel, és mondja nekem, hogy hiányzom, ésatöbbi. Kicsit furcsa a barátod, azért 'pasiság' ide vagy oda, azért a férfiak is ki szokták fejezni a szerelmüket a barátnőjük felé.
2011. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire eltérőek az igényeitek, akkor abból bizony lehetnek gondok. Egyébként meg szigorúan szvsz, de ha egy pasi úgy viselkedik veled, mint egy haverral, és nem úgy mint egy nővel, akkor az azért van, mert úgy is tekint rád. Legalábbis én olyan szerelmes férfit még nem láttam, aki képes nem megfogni a kezét a nőnek, nem átölelni, nem kedveskedni neki.
2011. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!