Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért játszik velem? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszik velem? Hogy találhatok megoldást kettőnkre?

Figyelt kérdés
Szóval megtörtént a baj beleszerettem a legjobb fiú barátomba igen nem voltam kis félénk hülye megmondtam neki kerek perec ő erre csak annyit mondott teljesen összezavarodott és ,hogy tekintsük semmisnek a dolgot.Mondtam neki ,hogy bocsáss meg de nem akarok veled találkozni egy jó ideig így mert én nem barátként érzek iránta és csak rossz lenne nekem inkább próbálok túllépni de nem megy ha a közelembe van erre ilyeneket írogat ,hogy megbolondul nélkülem én vidítom fel és adok erőt a mindennapjaihoz meg folyton csak rám gondol.Én nem teszem ezt egy baráttal.Teljesen összezavar.Nem erőszakolom rá az érzéseim csak akkor kérem ne játszon velem hagyjon elmenni...de ő nem akarja hagyni.
2011. nov. 20. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert szeret...
2011. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó, hogy az én legjobb barátom meleg...
2011. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ásodik kommentelő: mázlistaa :D
2011. nov. 20. 20:04
 4/11 anonim ***** válasza:
ez nagyon nehéz estet talán meg kellene beszélnetek ez minden képpen SZERINTEM
2011. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
első: de akkor meg nem értem mi a baja?mért akarja semmisé tenni ezt a témát?
2011. nov. 20. 20:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne legyetek szerelmesek...Nem jó az!
2011. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A baj már megtörtént !!!

Vagy jöjjetek össze, vagy minden kapcsolatot szakítsatok meg, de a kettő közötti állapot tarthatatlan, én is pont ilyen helyzetben vagyok, és borzalmas, egyszerűen felemészt !

2011. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát én is ígg vagyok ezzel h jobb lenne minden kapcsolatot megszűntetni
2011. nov. 20. 20:11
 9/11 anonim ***** válasza:
barátkozz melegekkel!
2011. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele egy darabig - ha valóban jó barátod, tolerálni fogja a szünetet, mégha nehéz is neki. Közben próbálj meg ismerkedni, új fiút találni, akár rövidtávút is, az is valamennyire kioltja a régebbi szerelem fájdalmát. Aztán majd egyszer megint tudsz vele barát lenni, talán.
2011. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!