Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen megoldást (témát) tudtok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dávidmester13 kérdése:

Milyen megoldást (témát) tudtok?

Figyelt kérdés
Amikor beszélek egy csajjal aki nagyon tetszik nekem valahogy megfagy a beszélgetés és nincs olyan téma amit felhozhatnék ő se nagyon aktivizálja magát szóval nemtudtok valami jó beszédtémát amivel meg lehet előzni a kínos csendeket ???
2011. nov. 21. 20:06
 1/4 atilis ***** válasza:
Sport, foci, pc-játékok, autók, katonai dolgok ezeket érdemes kerülni. Azt általában szeretik ha kérdezgeted őket.
2011. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is gyakran kerülök a helyzetedbe, viszont max 5 perc után bele tudok melegedni a beszélgetésbe, olyankor az idegesség is elmúlik és hirtelen találunk 100 közös témát is, kérdezd sokat, érzékeltesd vele, hogy érdekeld és törődsz vele.
2011. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nekem egy beszédtémára lenne szüks. amit mindig bevethetek és sokat lehet róla beszélni
2011. nov. 21. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Don Kartács vállasza:


Beszélgetés

-Szia!

Szia

- milyen volt a hétvégéd

huh nagyon jó köszi és a tied ?

-köszi jóvolt mert öcsémmel voltunk focizni áá király volt a szabadban egy jót hülyéskedni

uh én csak nézni szeretem a focit túl dúrva nekem

-láttad hétvégén akkor a real -valensiat

igen jó meccs volt Cronaldó is gólt lőt :)

-na egy újjabb Cr7 fan :))

blablabla


Minden témát kilehet vesézni á tól z ig

Mikor oda megyek egy lányhoz csak az elejét tervezem a többinek jönnie kell magától

2011. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!