Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mernek a mai srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek a mai srácok kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Odáig eljutnak, hogy facebook chat meg skype, msn, de aztán semmi... Én ezt nem értem.

Ja és most nem a tizenévesekről beszélek, hamen a "felnőtt" férfiakról.


2011. nov. 23. 23:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Túl sok az elutasítás?!
2011. nov. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 atilis ***** válasza:
100%
Mert nem Old Spice Danger Zone-t használunk.
2011. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

ez mind timiattatok van lányok.

ez mind timiattatok van.

2011. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Igenis mernek a tizenévesek kezdeményezni, csak nem mind, ne általánosíts!
2011. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Én ezt akkor sem értem.. Ismerem a srácot személyesen. A család már tavasszal mondta, hogy tetszem neki, (nekem nem tűnt fel). Aztán azóta rámírt face-en. Annyi labdát dobtam már fel neki, hogy történjen valami, hogy már lassan izomlázam lesz. Semmi, csak a napi chat.
2011. nov. 23. 23:10
 6/31 anonim ***** válasza:

Talán Öt kellene megkérdezni tetszel-e neki nem a családját....


Meg arra nem gondoltál, hogy nem stimmel az összkép vagy valami?? Nem tetszhetsz minden hapsinak, olyan meg nem létezik, hogy annyi labdát feldobál és nem esik le neki a tantusz.


Oké, hogy Mi Férfiak primitívek, bunkók..........mindent elmondanak rólunk, de teljesen hülyék nem vagyunk!

2011. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

huhh... na te aztán tudsz olvasni a sorok között... Én egy rossz szót sem mondtam a pasikra. És meg sem fordul a fejemben, hogy mindenkinek tetszem. Na mindegy. Ha érted érted, ha nem akkor....

2011. nov. 23. 23:21
 8/31 anonim ***** válasza:
En csaj vagyok es sajat tapasztalatbol beszelek, ha nem kezdemenyez, akkor nem jossz be neki annyira, vagy nem eleg ferfi. Ha a masodik eset all fenn, akkor viszont ne a labdat dobalgasd, hanem kezdemenyezz te. En se haltam bele, te se fogsz.
2011. nov. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
62%

a szüleid fizettek neki h beszélgessen veled és jöjjetek össze.

de mindig mikor lát rólad egy képet elhányja magát.


szoknia kell még

2011. nov. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

mi van te ?


- na ne mond mar érdekes , hogy valahogy mindig elutasítanak és ha meg kitartó vagyok meg hülyének néznek mert egyből nem értek a szóból na ezert .....


23f


U.I. jön , hogy meg sapkázzak valakit mikor ilyen kérdést latok itt pedig nem vagyok az a fajta ...

2011. nov. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!