Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hihetetlen mekkorát fordult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetetlen mekkorát fordult a világ. A mai tizenegy-néhány évesek már járnak, és szerelmesek. Én ilyen idős koromban még barbiztam, és azt sem tudtam mi, az a szerelem. Nektek mi a véleményetek erről az egészről?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 00:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az, hogy igazad van. Én anno tvztem meg szerelgettem meg ienek, azt se tudtam mi az a szerelem. Tiszta szánalom ami manapság megy, nincsenek már belső értékek csak a pénz meg a kinézet a fontos, meg hogy mindig legyen az ilyen 12 éves kispi.csáknak vkijük.
2011. nov. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Én voltam tizenegy-néhány évesen szerelmes! 14évesen már "komoly" kapcsolatom volt :) persze szex nélkül. Szép és őszinte idők voltak!
2011. nov. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17/F voltam
2011. nov. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hogy ez egy szép hosszú kérdés.

Amúgy ez emberfüggő, gondolom a környezetedben ez volt a megszokott. Ugyan nekem volt egy plátói szerelmem évekig, de inkább csak 17-18 éves koromra kezdtek el érdekelni a fiúk, és még akkor sem volt semmi. Most vagyok 20, randiztam párszor, de még nem volt barátom. Ez van. Érdekes, a környezetemből vannak egy páran így, másoknál ez viszont teljesen újszerű, ők már 20 éves korukra legalább 2-3 kapcsolaton túl vannak. Egyelőre nem tudom megmondani melyikünk járt jobban, majd csak pár év múlva. Bár lehet nincs erre recept. Ilyen korban száz évvel ezelőtt már vénlánynak számítottam volna.

2011. nov. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem tudom mi lesz velük 20 éves korukra...mind ki fognak égni...
2011. nov. 26. 00:46
 6/21 A kérdező kommentje:
00:46 szerintem nagyon is jól teszed, h nem 12 évesen kezdted..különben is, mi érdekeset találnának majd felnőttkorukban, egy komoly kapcsolatban, ha már most szerelmesek??
2011. nov. 26. 00:48
 7/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van egy ilyen tendencia, de talán nem annyira éles a különbség ilyen téren, mint mondják.

Én is popsztárba voltam még szerelmes 15 évesen, de ovis koromban már elkezdtem ezt a "szerelmes vagyok" témát:) (Most 26 vagyok.)

Nehéz kérdés, mert akár van tendencia, akár nem, azért az egyéni tulajdonságok eléggé meghatározzák.. Aki olyan típusú kislány, hogy 14 évesen megijed egy brétől (ebben semmi különös nincs), az nem tudom, hogy ülhet bele mégis..

Lehet, hogy inkább életmódbeli különbség van – valahogy többen járnak közülük partizni, hamarabb kezdik és egyre gátlástalanabbul, talán ezzel függ össze.

Amúgy nincsenek nagyon ilyen korú ismerőseim, úgyhogy ennél több véleményem nincs.

Illetve ismerek egy 16 éve csajt, egy 30 éves haverom csaja. (A srác nem az a tipikus komoly tisztes polgár típus..) Ha nem tudnám, hogy 16, azt hinném, huszonéves, de nem azért mert úgy néz ki, hanem ahogy beszél, amiket mond – egyszerűen érettebb a koránál. Ő az, aki nem úgy vesztette el 13 évesen a szüzességét, hogy menőzésből hagyta magát megkúratni valakivel egy diszkó vécéjében, hanem mert tényleg akkor úgy érezte, hogy annak meg kell történnie. Van ilyen.. De ez csak 1 db ismerősöm.

2011. nov. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Engem inkább az zavar, hogy a gyerekkoruk marad ki, önmagukkal nem foglalkoznak, a barátaikkal, a hobbijukkal. Persze, van akinek van erre is ideje, de ilyenkor sokszor arra gondolok, hogy a 13 éves a komoly 'kapcsolatával' csak játssza a felnőttet.

De ez mindegy is. Talán ha másmilyen a környezetem, vagy találok olyan fiút, aki hozzám illik, én is korábban kezdem.

2011. nov. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A gyerek leül a TV elé.

Mit lát benne?

Egy filmet.

Miről szól a film?

A szexről.

Mi van még?

Reklám.(nem is kevés)

Mit reklámoznak?

Óvszert,potencianövelőt.


Tehát ha a gyerek leül a TV elé,és lát egy ilyen filmet,vagy reklámot,akkor mit gondol?

2011. nov. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
igaz, hogy vannak olyanok, akik érettebbek a koruknál,de ez ritkán jellemző..inkább az a jellemző, h menőzésből kell a pasi/ csaj
2011. nov. 26. 00:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!