Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet e boldognak lenni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e boldognak lenni az exem elötti exemmel?

Figyelt kérdés
Sok dolog történt sokat szenvedtem az előző exem miat elhaygott egy idősebb nőért mint később kiderült. egyedül voltam 3 hónapig és nagy nehezen rám talált a boldgoság pedig elösször nem is akrtam mert a fiú nem jött be annyira ,aztán mindenével ahogy volt meghóditott, de egy héten csak egyszer láttuk egymást és kevés volt tul sok időm volt gondolkodni, és egyszer csal felkeresett az exem és megzavarodtam az akkor barátomnak mnem mertem megmondani a dolog odáig fajult hogy nem voltma hűségers hozzá, de nem tudtam megmondnai neki, probáltam elfelejten iaz exemet és nem ment sokszor jutto eszembe bár meniyt is szenvedtem érte. a dolog odáig fajult hoyg elmentem az exem és az uj ője lakására hogy döntsön végre. és végül is haza költözött és akkor ugy érzetem ő az életem értelme mert minidg rá vágytam nagy nehézségek között szakítottam a barátommal de fájt mert sajnáltam mert mint kiderült eléggé megszerettem és a dolgok nem voltak olyan egyszerűek. ő messze dolgozott tőlem és nagy nehez szerzett egy állást hogy közelebb legyen és én meg rá egy hónapra elengedtem. boldog is voltam egész 3 hétek keresztül ugy voltma hogy csak azt szeretem akivel mostvagyok, de aztán elkezdtünk bezsélgetni azzal akit elhagytam és megzavart mindnehol őt láttam akarva akaratlan is, odáig jutottam hogy majdnem szakítottam azzal akihez vissza mentem, de beszélgetem a nővéremmel a dolgokról és sokat gondolkodtam, és ugy döntöttem hogy elengedem azt akit elhagytma és maradok az exemnél akit visza kaptam.de piszkosul fáj az egész érzés. és bizonytalan vagyok. nem tudom mikor döntök jól. kitudja boldog leszek e . ezek az élet nagy kérdései. de az hogy mind kettőt szeretem az a legrosszabb dolog a vlág on :) azt hiszem. bár elengedme az egyiket ne mlesz könynűá mert idő kell, mert egy év telt el a zota hogy szakíttotunk az exemmelde viszaszereztem és kutdja mit hoz a sors .
2011. dec. 1. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez szívás. Mindig azt szeretni, aki épp nem a tiéd. :) De ha egyikkel se lennél, mindkettőt szerethetnéd.
2011. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha sem véletlenül megy szét egy pár. Ha újra összejönnél az exeddel, akkor hamar kiújulnának a régi problémák...
2011. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, hogy mit is érzel. Te tudod, hogy kihez és milyen emlékek, érzések fűznek. sajnálatból nem érdemes választani, mert később sokkal nagyobb fájdalmat okozhatsz ezzel a másiknak, ha rádöbbensz, hogy rosszul döntöttél.
2011. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon rendesek vagytok kösy az infót és azt is hogy nem bunkóztok velem ezért :)
2011. dec. 2. 02:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!