Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ez a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez a csaj?

Figyelt kérdés
A barátomnak volt egy 2,5 éves kapcsolata. A csaj mai napig bele van zúgva és szereti állítólag. És mióta megtudta hogy együtt vagyunk,ami már fél éve, azóta nem bír leülni a fenekére. Megértem hogy szereti és vissza szeretné kapni, de már ez nem lehetséges,mert barátom engem szeret,és a csajnak a szemem előtt is megmondta, de ő mégsem érti meg! Engem ez zavar, és félek hogy egyszer miatta lesz egy veszekedés ami miatt szakitunk is.A csaj képes kitalálni dolgokat,és őszintén az eddigi barátnői közül csak tőle tartok. A csaj 4 évvel idősebb nálam, de olyan érthetetlen. Sokszor mikor felhívja barátomat, akkor vissza idézi neki a közös éveiket és ami bánt engem hogy barátom még néha beszél is vele,van hogy órákat beszélnek a régi dolgaikról.Már 2 éve szakítottak, és ennyi idő alatt szerintem már mindent megbeszéltek! Szerintetek mit csináljak? Hogyan állítsam le a csajt??
2011. dec. 5. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát..nekem az furcsa h a barátod órákat tud beszélni vele.mondd meg neki h téged zavar. még jó hogy zaklatja a barátodat ilyenekkel ha sokat beszélnek:O
2011. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 lumyka ***** válasza:
100%
itt valami nem stimmel,en ugyan ebben a sztiuban voltam 8 honapig,de szerencse h azota oket egy orszag valasztja el es elmult,de ha meg mindig beszelgetnek az nem,jo..mond meg a pasidnak h ez teged zavar es bant...en megmondtam akkor az enyemnek h haggya abba a vele valo beszelgetest,mert bant...nem tiltom senkitol,de az nagyon zavart...mond el h ez tged mannyire bant,ha megerto akkor abba hagyja h nem akkor csak neked nem mondja de valamit meg erez a csaj irant:)
2011. dec. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát hidd el olyan örömöm talán eddig nem volt, mint ami akkor lenne ha a csaj elmenne külföldre, de VÉGLEG! :D

Köszönöm a válaszokat. Megmondtam neki h engem ez zavar,azóta ugy tudom nem is beszélnek, és én mondjuk elhiszem hogy nem titkolná el ha beszélnének, bár a csaj mai napig hivja kb hetente 1X. Már barátom 2X cserélt számot de felesleges,megszerzi. Néha talán nem vagyok magamban olyan biztos,mert van h azt érzem hogy jól esik barátomnak beszélni velem, vagy már nem is tudom,mert szerintem magától is rájöhetett volna hogy engem mi zavar és mi nem, elég jól ismer. és ha tudta h zavar és mégis beszélt vele, majd csak akkor nem mikor mondtam h vegye észre magát. Kissé furcsa ez nekem...

megértem hogy lehet emlékezetes személy marad számára,mert sokkáig eggyütt voltak...

Tartok attól, hogy még a szive mélyén barátom érez valamit iránta ,ami már nem szerelem, valami más...hiába engem szeret. Ajjjj már nem tudom mit hidjek!!! :-( Szerintetek??

2011. dec. 9. 23:21
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
melyik nő normális!?
2011. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szünetet kéne tartanotok!És az hogy ab arátod lecseréli a számát midnig a lány pedig megszerzi :O AtyaISten! Ezt hívják úgy hogy bűncselekmény,ismertebb nevén:Zaklatás.A barátod elég pupák ha ezt nem veszi le...Én feketén fehéren emgmondanám neki hogy nem 3. vagyok a kapcsolatban hanem én vagyok a társa!Ha pedig még midnig vannak érzései az exe iránt akkor nosza!Egymás telefonszámát már úgyis tudják!
2011. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pár napja újra felhívta, azzal az indokkal, hogy nála maradt a barátom egyik cucca,amit régóta keres, barátom mondta hogy küldje el a szomszédjával,ugyanis egy helyen dolgoznak. A csaj meg azt mondta hogy máson keresztül nem adja, csak ha átmegy érte a barátom egy másik helyre,ahol a csaj lakik. Barátom persze tudja hogy ezzel elveszítene rögtön és nem et mondott. A csaj pedig azt mondta, hogy ő elmegy és elviszi neki autóval. Már a f*sz kivan ezzel a csajjal komolyan :( :@ juuuuj de lelőném már! Ami meg érdekes, hogy amikor én hívom telefonomról akkor nem veszi fel nekem...
2011. dec. 16. 17:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is zaklatom a lányokat addig, amíg el nem érem a célom, hogy összejöjjönk. Ez nem bűncselekmény. De lehet szakítanod kellene a barátoddal, mert az a csaj annyira kitartó és olyan rokonszenves, hogy jobban megérdemelné a pasit mint te magad. Ez az igazság.
2011. dec. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Te aztán nagyon ismered a kapcsolatunkat... :D Mégis honnan a manóból veszed, hogy jobban megérdemli mint én?
2011. dec. 25. 00:29
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát ez elég érdekes! Valami okot ad a párod neki. Különben a csaj nem keresné. Pl: ha annyira téged szeretne nem venné fel a mobilját, amikor hívja, és észrevenné magát.


24/N

2011. dec. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én felvenném a volt pasimnak a telefont, pedig csak egy hónapig voltunk együtt, és már 3 éve, néha hiányzik, de csak mint barát, meg szerettem vele beszélgetni... Ettől függetlenül a jelenlegi barátomat szeretem már elég rég óta, és szerencsére az exem is leszállt rólam :). Viszont ha beszélgetnék vele,arról nem biztos, hogy tudna a barátom, félnék, hogy félreérti. A hazugság meg rossz, szóval inkább elmondanám, hogy szeretem és hiányzott mint barát...


A lényeg: lehet, hogy a barátod is úgy tekint a lányra, mint egy jó barátra, ami nem is lenne csoda, mivel 2,5 év alatt nagyon kiismerték egymást.

Szerintem ha a barátod kitartó, a lány fel fog hagyni a dologgal.

Vagy menj el a fiúval a cuccáért a csajhoz :P

2011. dec. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!