Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerettem egy lányt és azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettem egy lányt és azt hiszem örökké fogom gyerekeim anyjaként gondolok rá de nem lehetünk együtt soha többet mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Idővel enyhúl ez is, ne aggódj, lassal elfelejted, ez mindenkivel így van, én sem akartam beletörődni, de ha nem teszed, megőrülsz, 1ik napról a másikra sem megy, hosszú dő kell a túllépéshez.
2011. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm de nehéz:(( pedig most jönnek és kéne összpontositani
2011. dec. 8. 22:39
 3/10 A kérdező kommentje:
bocsánat a vizsgáim lemaradtak
2011. dec. 8. 22:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Zárd ki ezeket a negatív gondolatokat és összpontosíts a vizsgáidra, esetleg meditálj!
2011. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát ha tudnál segiteni hogy kell azt megköszönném:)
2011. dec. 8. 22:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Mikor szakítottam a barátnőmmel nekem sokat segítettek a barátok akik mellettem álltak és próbáltak lefoglalni hogy még véletlenül se gondoljak rá, de nekem is borzasztó nehéz volt, de az idők során elhalványultak a régi emlékek. A meditálást úgy értem, hogy sok dologról lehet meditálni, pont az a lényege hogy bele gondolod magadat egy helyzetbe, igazából átszellemül az egész lelked. Mondjuk csukd be a szemed és képzeld el a vizsgádat, azt hogy ott ülsz és dolgozol, és a végén sikerül. Minden egyes képkockát rakjál össze, és tervezd utána meg a jövődet is!

sokféle életszituációt bele lehet vinni a meditációba!

2011. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
juj én pont ezt szoktam csinálni pl. mikor a vonaton ülök:) Köszönöm nem is tudtam hogy ez is meditáció én azt hittem álmodozás
2011. dec. 8. 23:03
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


olvasd el ezt!


Az álmodozás az más, ott olyan álmokat kergetünk amelyeket nem érünk el, a meditáció segíti ellazítani a testet és olyan helyzetbe élheted bele magadat amelyre vágysz.

2011. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2011. dec. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy segitettél hidd el ez jól esik ilyenkor és a karmádon is dobtál egy jó pontot:)
2011. dec. 8. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!