Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik, hogy törődhessek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik, hogy törődhessek valakivel és, hogy törődjenek velem, de nem vagyok kész teljesen egy kapcsolatra. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Annyira jól esne hozzábújni valakihez, ölelgetni, simogatni. Azt reméltem, hogy télre már nem én leszek az egyetlen "fűtőtest" a szobámban, erre egyedül kell aludnom. Olyan szerelmes hangulatban vagyok, de kapcsolatra még nem vagyok érzelmileg kész. Nem a szex hiányzik csak ez a törődéses dolog.


20/N


2011. dec. 9. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés :) Nekem volt egy ilyen indíttatásból kialakult mondjuk úgy szeretői viszonyom, találkoztunk ölelés stb. jól éreztük magunkat persze volt aztán szex is de nem az a lényeg, hanem amikor találkoztunk foglalkoztunk a másikkal és jól éreztük magunkat, de mégsem jártunk, mert mindketten tisztáztuk hogy ahhoz vmi plussz kéne ami nincs meg :) Valószinüleg ilyenre pasi partnert nem könnyen találsz, de lehet próbálkozni hátha van a környéken :) Ha szeretnél kérdezni vmit ezzel kapcsolatban nyugodtan privizz. 21/F
2011. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs a környéken. Nem ismerek szinte senkit.
2011. dec. 9. 14:14
 3/9 anonim ***** válasza:
egy szeretethiányos szűzqurva vagy.
2011. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szabadosi János te meg egy idióta f@sz!


Minden nő vágyik ezekre a dolgokra,légy nyitott és ismerkedj!Hidd el akkor hamar megtalálod azt a bizonyos "fűtőtestet" 26/L

2011. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 László22 ***** válasza:
Elég hülyeség amit mondtál, kapcsolatra érzelmileg nem állsz készen de ölelkezni meg akarsz, már meg ne haragudj de hogyan tudsz egy pasit úgy ölelni hogy nem érzel semmit sem iránta legalább is nem barátságot mert azért barátokkal nem ölelgetjük és simogatjuk egymást csak azt akivel együtt vagyok, legalább is ez a normális gondolkozás szerintem, egyszerű a dolog, menj el bulizni szedj fel egy pasit, meghúz te meg azt kéred tőle hogy kicsit simogasson meg teszi az biztos, és utána érezd jól magad a bőrödben, undorítóak ezek az emberek.
2011. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy vagyok, mint te, én is ennyi idős vagyok majdnem, csak fiú:)
2011. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

László22


Azt hiszem ez női dolog inkább. A törődés és a szeretet hiányzik neki, de érzelmileg még nem készült fel egy újabb kapcsolatra. Szerintem ez nem olyan bonyolult. :)

2011. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6. Lenne kedved ismerkedni?

7. Örülök, hogy érted miről beszélek. :)

2011. dec. 9. 14:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Megtaláltad karácsonyra, akivel törődhetsz? Merre laksz?
2011. dec. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!