Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal szakítottam 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal szakítottam 1 hónapja.1hétig könyörgött h fogadjam vissza. Megcsalt megvert hazudozott így nem fogadtam! Viszont máris másik bnje van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egyik nap még azt írta h meghal ha nem megyek vissza hozzá,másik nap pedig már azt,hogy túllépett!Nem értem!!Ha valaki annyira szenved nem lép túl ilyen hamar!És hogyh máris új lánynak teszi az eszét???Szeretett ő egyáltalán?
2011. dec. 9. 19:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmit.
2011. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 TROLL Csaba válasza:
szerintem nem hagy ött a francba
2011. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha másik barátnője van máris, akkor nem értem mi a kérdés. Felejtsd el!

De ha nagyon tenni akarsz valamit, akkor főzzél nekem vacsorát.

2011. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs komoly nője. De te még szereted, különben nem rágódnál rajta. Büszkeségből kidobtad, most meg bánt, hogy nem könyörög.

De nem kell vele kibékülnöd. Ismét meg fog verni.

2011. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ugy megalazott ez az ember hogy ennel jobban mar nem is lehet!örülj neki hogy mar tul lepett rajtad.. nyugodtan elhetsz es nem kell attol paraznod hogy ismet megver vagy stb...
2011. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Halljon meg akkor!!!Egy nővel ilyet nem teszünk.Felejtsd el ha rám hallgatsz!!
2011. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
igen nem kell aggódnom hogy megver..sőt azon kéne gondolkozzak hogy majd mást bánt nem engem...de vmiért az jut eszembe h majd mást fog szeretni és rossz:S mert nagyon szeretett épp ezért nem értem h h lehet máris új kapcsolata..:S
2011. dec. 9. 19:24
 8/17 anonim ***** válasza:
Örülj. Aki képes bántani, nem szeret, bármennyiszer mondja két ütés között.
2011. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Aki ilyet csinál mint ő csinált az az ember nem szeretett csak kihasznált és csak arra kellettél neki.Tudom h most rossz neked de tul kell lépned rajta és tapasztalatbol mondom h te annyira szeretted és szerelmes voltál belé h nemtudod elengedni és ezért hiszed azt h ő is szeretett pedig ez nem így van.
2011. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Eloszor is, nem vitatom, hgoy a csavo egy utolso gane ha kezet emelet rad, de vizsgaljunk meg inkabb teged.

Nem ot fogom vedeni, felre ne erts, DE egy not csak egyszer utnek meg!

Minden noben lennie kell annyi tartasnak, annyi onbecsulesnek es annyi magabiztossagnak, hogy az elso pofon utan kiteszi a pali szuret. Nincs de, meg ha, meg talan... egy pofon es kesz vege.

Engem soha nem utott meg ferfi (kiveve apukamat, de akkor meg en sem voltam no) es soha nem allnek ossze olyan ferfival aki ezt megteszi. Vagy ha meg is teszi onnantol fel is ut le is ut. A hazudozasrol meg megcsalasrol mar nem is beszeljunk.


Figyelj dragam, biztos fiatal vagy meg es felsz az egyedul maradastol, meg a szerelem ol butit es nyomorba dont, de tessek szepen onvizsgalo gyakorlatokat vegezni. Nezz a tukorbe es nezz szembe onmagaddal. Ertekeld magad annyira, hogy nem hagyod hogy BARKI szennyeskent kezeljen. Szeresd onmagadat es ne a parodtol vard, hogy o szeressen es akkor majd te is magtanulod szeretni magad.


Elobb tanuld meg szeretni magad, legyel tisztaban az ertekeiddel es meglatod ez olyan kisugarzast fog adni, hogy nem fogod az ilyen szemeteket bevonzani, hanem igazi uriembereket fogsz magad korul talalni. De ehhez elobb az kell, hogy tiszteld onmagad!


Az olyan nok, akik az elso pofon utan megvarjak meg a masodikat is, azoknak azt tanacsolom hogy vegyek eszre de qrva gyorsan, hogy nem jo tarsasagban vannak es ne a parjuktol varjak hogy megvaltozzon es ne verekedjen tobbet, hanem onmagukkal jojjenek tisztaba es legyenek annyira tokosek, hogy ilyet nem engednek hogy megtortenjen. Mi istennok vagyunk, mi iranyitjuk a vilagot, mi kepesek vagyunk uj eletet letrehozni. A ferfi amelyik ezt nem tiszteli es visszael az erejevel es kezet emel rank, az nem ferfi tobbet hanem csak egy tetu.

2011. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!