Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adhatnék neki karácsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
24 éves pasiról van szó, hobbijai elég költségesek, és én nem is értek hozzájuk, szóval az kilőve:) Valami nem túl drága, hasznos ajándékot szeretnék neki adni, amit személyessé lehet tenni, és én jutok róla az eszébe (mint mondjuk egy fényképkeret közösképpel, de ne legyen ennyire elcsépelt). Van valami ötletetek?:S
2011. dec. 19. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
bögre amin a ti képetek van_?
2011. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

közös fénykép csak nem fénykép, hanem valaki lefesti vagy lerajzolja ceruzával


bekeretezve

2011. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tavaly a páromnak adtam egy papír macit, amit én szerkesztettem össze, 3D-s maci lett. (canon oldalon van, ha szeretnéd, megadom a honlap címet), valamint adtam egy könyvet.

idén pedig kap tőlem egy cd-t, valamint egy borotvakészletet: ecset, borotvaszappan, borotvaszappantartó meg borotva! valamint egy mézeskalács szívet :) sztem ezek elég egyediek :)

2011. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban. Még senki nem kapott karácsonyra borotvát.
2011. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!