Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok egyedül? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egyedül? Miért nincsen senki ezen a világon akit lehetne szeretni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és eddig egyetlen srácot se találtam akit szerethettem volna, vagy szeretett volna. Le se tudom írni mennyire hiányzik vki, akihez oda lehetne bújni. Nem vagyok csúnya, tény hogy 180 cm magas vagyok de ez nem kifogás, a suliban a legokosabbak közé tartozom,három nyelven beszélek, de stréber se vagyok... Nem majmolom a divatot, szeretek jól kinézni, elegánsan, és az is igaz hogy néha kevesebb ruha van rajtam mint kellene...Imádok motorozni és autóval száguldozni...Szakács szeretnék lenni, és ezért minden nap a suli után órákat töltök főzéssel, és nem a facebookon lógok. Talán ez a baj??? A barátaim szerint vicces vagyok, és jó poénjaim vannak. Tény, hogy más a világnézetem mint az átlagnak, és az is hogy mindent megteszek, hogy valóra váltsam az álmomat, de szerintem ez még nem zárja ki, hogy legyen egy barátom, akivel együtt lehetnék. Olyan rohadtul egyedül érzem magam...
2011. dec. 24. 21:12
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Csajszi együtt érzek veled,én is így vagyok ezzel...:)

21L Mármint nem akarok szakács lenni meg ilyesmi,csak úgy az alap problémáim ugyanazok...:D

2011. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 Koldus ***** válasza:
Képet...
2011. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
20 éves srác képet kér tőlletek,léci küldjetek
2011. dec. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
75%

én pont ilyen "más mentalitású" lányt keresek, olyat aki nem a szar facebook előtt ül, hanem mondjuk főz. ezek amiket leírtál ezek szimpatikus dolgok.

viszont az ilyen lányok általában megközelíthetetlennek tűnnek. legalábbis én azt vettem észre.

2011. dec. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen lányok nem adják olyan könnyen magukat,mint a "ribik" és a pasik őket szokták meg,szóval talán ez lehet az oka annak,hogy "elérhetetlennek" tűnő burokba képzelsz minket.:)
2011. dec. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, mondok véleményt rólad.
2011. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 Bummshakalaka ***** válasza:
52%
Nem vagy egyedül. Mindenkivel megesik, hogy magányosnak érzi magát. Sajnos velem is igy van. Én se majmolom a divatot, facebook profilom sincs mert pont, hogy leszarom (elnézést a kifejezésért). Egyszer majd jó lesz meglátod;)
2011. dec. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
52%

off:

pont jó, hogy nem adják könnyen magukat, mert ha nekem nem, akkor jobb esetben eddig másnak sem...

az elérhetetlent úgy értem, hogy távolságtartó, nem lehet tudni mikor mi van. egyszer kedves, máskor kimért. ráadásul ha még szép is, amivel tisztában van, így magabiztos az pedig elég ijesztő. volt szerencsém ilyen lányba teljesen belehabarodni és sajnos nagyon-nagyon-nagyon csúnya vége lett...

félelmetesek! persze egyben vonzók is...

2011. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
ja, értem én ezeket, de akkor változzak meg azért (mintha meg tudnék) hogy majd úgy hátha???? vagy legyek olyan csináljuk azt minta a többi és egy elbutolt marhaként kövessem a többit????ez vonzóbbá tesz valakit???
2011. dec. 24. 21:30
 10/43 anonim ***** válasza:
Fiúként ugyanígy vagyok. Akikkel összejövök, azok meg kihasználnak, lenéznek, mert nem ülök egész nap a facebook előtt, nem vagyok bunkó és romantika is szorult belém.
2011. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!