Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szerethet egy hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szerethet egy hét után, vagy csak kamu?

Figyelt kérdés
2 éve ismerem, nagyon sokat beszélgettünk rendszeresen, nekem is tetszett de mivel nem kezdeményezett igy én sem, nem tudtam mit akar.. Aztán mikor végre megcsókolt egyértelművé vált.. ő azt mondta régóta tervezte de mindig lebeszélték rólam, hogy 'ugyan mit akar ő tőlem'.. egy hete vagyunk úgy együtt és tegnap azt mondta hogy: 'nagyon szeretlek' most tényleg ezt érzi egy hét után, vagy nem tudja mi is pontosan szeretni valakit, vagy csak le akar fektetni? mert amugy elég nagy csajozós meg bulizós.. 17/L
2011. dec. 27. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Valszeg tényleg szeret, csak nem tudja, h ezt nem szabad mondani egy lánynak, amíg ő nem mondja.
2011. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért ne?


Van szerelem első látásra és sokadikra is! Beléd szerethet 1 perc alatt is! de ez soxor hiú ábránd.

2011. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az vagy akire gondolok akkor igen, csak szex. Most ilyen sztorit ismerek és bizony szex. A srác k*rvázott is egy hete. Ha az vagy akire gondolok akkor szívtál, de nagyon.
2011. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 melisza válasza:
Vam egy fiu 23 éves en meg 19 es osze ismerketunk talalkozgatunk egy párszor es ismerkedunk de ez megy mar 1honapja es jol el vagyunk van tema minden de meg mindig ismerkedunk???hivni is szokot ...de mostanaba nem is talalkozunk azt mongya hogy nem er ra...mikor meg kerdezm hogy hagyuk azt mongya nem dehogyis csak igy jotek ki a napok neki de mar tob mint egy hete nem is talalkoztunk:SS és irtunk egymasal es ő azt monta hogy ő egy kicsit szeret mar kerdeztem hogy mit szeretet meg beme es aztmonta hogy azt nem mongya el mert visza elnek velle de mivel elnek visza ezt nem ertem??vagy csak hujitt akor mert nem talalkozunk segicsteek:))nem ertem
2012. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerethet bizony...
2012. aug. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!