Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normalis? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normalis? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hónapig jártam egy fiúval akiben olyan értékeket találtam meg amit más fiúban eddig még soha, azzal az ürüggyel dobott, hogy ő nem érzi úgy, hogy szeretne és nem akarja folytatni a kapcsolatot tovább, többször eldöntöttem, hogy lemondok róla és elfelejtem mert barátnője van és boldog (szerintem).Meg mindig rengeteget gondolok rá. Amikor elhatározom magam teljes mértékben, hogy elfelejtem 1 2 nap múlva vele álmodok folyamatosan utána megint jon az az érzés hogy jobb ha mégsem keresek más pasit magamnak és harcolok érte mivel vele álmodozom. Szerintetek mit csináljak harcoljak érte és mondjam el mit érzek?
2011. dec. 28. 11:48
 1/7 A kérdező kommentje:
egy suliban jarunk mindig nez mint amielott osszejottunk nagyon osszezavarodok mindig nem tudom eldonteni, hogy miert csinalja..
2011. dec. 28. 11:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg. De ha tényleg szereted, akkor hagyd.
2011. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Barátnője van,és lehet boldog..szerintem ha szereted,mondj le róla,ne tedd őket tönkre..

Meg amúgy,úgy érezte,nem szeret,ez ellen nem tudsz mit tenni.

Pihengess, vond el a figyelmed, ismerkedj normálisan..ne akarj egyből barátot,csak ismerkedj szerintem..

Találsz még biztos értékes fiút !!:)

2011. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is vagyok, most egy lánnyal. Én azt csinálom, h szándékosan nem akarom látni. Mondjuk ez egy suliban nehéz..:(
2011. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a legnehezebb, hogy minden nap mosolyogva koszon es nagyon rendes meg mindig...koszonom a valaszotokat:)
2011. dec. 28. 12:11
 6/7 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen, ugyan ez a szitu, és nem éri meg, h szaladj utána, ha ő szakított. Nálam már eltelt másfél év azóta mióta ez történt, és most 8 hónapja vagyok együtt a világ legédesebb pasijával és én vagyok a legboldogabb :) Szóval ne "harcolj érte", csak idő kell, és találsz egy sokkal jobbat! :)
2011. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
irjatok meeg...
2011. dec. 29. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!