Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez hogy sokan írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez hogy sokan írjak erre arra nem készek egy kapcsolatban? Mire várnak?

Figyelt kérdés
Most oké ilyen 14-16 éves korban még. De felnőtt ember akkor kezd el "járni" valakivel ha már ismeri és tudja mit akar tőle. Vagy az emberek már egy randi után kapcsolatot éreznek? S mégis mire várnak? Ha nem ismeri akkor max randizgasson ismerje meg még mielőtt elkönyveli, hogy ő lesz a férje ne akkor akarjon már várni. Ez csak nekem fura?
2011. dec. 28. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek olcsó kifogások.

Ha nem érzem magam késznek egy kapcsolatra, akármilyen lelki nyűg miatt, nem randizok.

Ha valaki ilyenekkel jön, nem túl korrekt ahhoz, hogy facetoface megmondja, hogy mégse tetszel annyira.

20L

2011. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti magyarul, h nem vagy elég jóképű.
2011. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok. Meg abszolút nem vagyok ilyen helyzetbe, csak olvasgatom itt. S pl írtak egyik válasznál, hogy két hónap után nincs kész arra, hogy kettesben töltsék a szilveszter éjszakát... Azt hiszem 23 éves nő írta...
2011. dec. 28. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
azért,mert van olyan ember akivel úgy érzem, hogy túl nagy nyomás alatt lennék,ha járnék vele, mert neki már elvárásai vannak és tervezni szeretne. ilyen kapcsolatnál érzem,hoy nem vagyok kész rá,viszont egy lazább kapcsolatban benne lennék, ami a pillanatról szól, és ez általában később derül ki,hogy milyen tipusú a másik fél.
2011. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gondolom a sok csalódás, mert előző kapcsolatokba mindent elsietett, és ezt okolja a kudarcért
2011. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!