Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írnátok olyan pozitív végkifej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok olyan pozitív végkifejletű történeteket, amikor a szakító fél megbánta a döntését?

Figyelt kérdés
...visszafogadták, és a korábbi problémák ellenére sikerült kialakítaniuk egy a régebbinél sokkal ideálisabb kapcsolatot? TUDOM, hogy sok esetben nem érdemes újból próbálkozni, mert ami egyszer elromlott, az másodszor is el fog, meg egyebek..De tény, hogy van rá reális esély, hogy mégis jól alakuljon. Engem ilyen történetek érdekelnének.
2011. dec. 28. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer rajtakaptam a barátomat, hogy más lányokkal flörtöl. Már napok óta tervezgettem a szakítást, és ez volt az utolsó csepp a pohárban. Ekkor olyan fél éve lehettünk együtt. A barátomat nagyon mélyen érintette, megbeszéltük, hogy még ott maradok éjszakára, aztán másnap mindenki megy a dolgára. A barátom könyörgött, hogy ne hagyjam el, még sírt is, pedig mindig mondtam neki, hogy nekem férfi ne bőgjön. Hát, akkor ott baromira meghatott. Én is sírtam, de arra gondoltam, hogy így a jó, ha kibékülünk tutira megbánom később. Elaludtunk végülis, egy ágyban, de egymástól messze. Rémes volt. Másnap reggel aztán mennem kellett haza, de reggel még megölelgettem, megpuszilgattam, mondtam, hogy szeretem. Ez ilyen kibékülésféle volt. Azóta eltelt egy év, és a legnagyobb szerelemben élünk. Megoldódtak a kezdeti nehézségek, mindenki változtatott. Szeretem.
2011. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bárcsak írhatnék, de nem tudok :( velünk ez nem így történt
2011. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad velem! Tényleg nagy jelentősége van annak, ha egy férfi sír? nyilván ez személyfüggő, az illető érzékenységén is múlik. De ha egy olyan srác sír, aki elég zárkózott, és nehezen fejezi ki az érzéseit, annak azért van súlya, gondolom. Nekem is sírt, szinte zokogott. Ő, aki addig szinte kőből volt. Csak sajnos azzala különbséggel, hogy Ő szakított, és sírással társította, de ettől függetlenül a döntésén nem változtatott. (de gyanítom, hogy megbánta, csak még feldolgozási fázisban van).
2011. dec. 28. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:

ez nem mindenkinek, csak nekem pozitív.:

a csajommal fel költöztünk pestre, és lényegében nem tudtam miért, de azt mondta, hogy szakítsunk.aztán mi után szakítottunk, egyből ment egy másik pasihoz kibeszélni a gondjait.a pasi nem mellesleg a lány apjának az egyik jó barátja.aztán én akkor már tudtam, hogy attól a palitól akar valamit.aki mellesleg semmivel se volt külömb mint én, csak anyi, hogy fix fizetése volt, és ahogy a csaj is, ami óta felköltöztünk, úgy ő is kocsmatöltelék volt,így ő nem szolt volna rá, hogy ne csinálja.aztán el költöztem onnan.a csaj be próbálkozott, hogy járjanak. a pasi meg nemet mondott neki.lehet párszor meg dugta, de enyi.járni nem akart vele(vissza hallottam)így két szék közé esett a volt csajom.nekem ez jó, mert akkor derült ki, mekkora qrva, amikor még nem volt közös gyerek, ház,stb.neki kevésbé jó, mert most senkije sincs.

2011. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor bizonyára nem a szerelem elmúlása miatt szakított, hanem rajta kívülálló dolgok miatt. Mármint, ha meggyőződése lenne, hogy neki ez jobb lesz, akkor nyilván nem sírna, nem?
2011. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ő azt mondja, hogy még élni szeretne, és olyan erős benne az újdonság iránti vágy, hogy kénytelen volt ezt az utat választani. Szerintem az is közrejátszik, hogy megijedt attól, hogy egyre komolyabbá válik a kapcsolatunk, mert most először volt együtt hosszabb távon valakivel, és egyszerűen bekattant nála valami. Talá a legtöbben azt mondanák, hogy ezért a srácért nem kár, mert ez a hozzáállás nem vezet sehova.Az ideális férfiről alkotott véleménye kicsit irreális, és ennek a képnek akar megfelelni, ezért nem tudja elképzelni, hogy megmaradjon valaki mellett. És nem fogadja el a tényt, hogy ő nem az a nőcsábász típus, hiába, hogy megvannak hozzá az adottságai, de a természete nem ilyen.

Na , tehát erre hivatkozva vetett véget a kapcsolatunknak, és hozzátette, hogy szeret, de nem tudja ezeket leküzdeni magában. Hiteles forrásból tudom, hogy 2 hónapja alig mozdul ki otthonról, magába van zárkózva, és nagyon nincs jól. Tehát abszolút nem állt rá arra az életstílusra, amire úgy vágyott, pedig ennyi idő alatt már igazán megtehette volna, ha tényleg erre van szüksége. De még mindig padlón van miattam, és csak remélni tudom, hogy idővel észhez tér.

2011. dec. 29. 06:37
 7/7 anonim válasza:
Hát nálam ez nem szakítás hanem kikosarazás volt : Van egy srác a aki már egy éve szeretett , egyik reggel a srác valami igazán bántót vágott a fejemhez egy órával később a barátaimmal beszélgettem h vmi hülye állat rám szállt és nem hagy békén mindenképpen járni akar velem ezt ő is meghallotta és egy fél órával később úgy döntött h szerelmet vall nekem , én nagyon csúnyán kikosaraztam mert mérges voltam a reggeli beszólása miatt. Nagyon megbántottam és ellenségek lettünk most már eltelt egy év azóta kibékültünk és fordult a kocka én most őt nagyon szeretem de felőle ezek az érzések nem hinném hogy viszonozva vannak bár nem tudja és nem is mondom neki de csak most jöttem rá hogy ő mit érezhetett 2 éven keresztül . :"(
2012. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!