Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem minden kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem minden kapcsolatom elején azt hogy nem akarok emberek közé menni?

Figyelt kérdés
Szinte kivétel nélkül mindig ez van, aztán megváltozik de az elején ha buliba megyünk vagy akárhová, legszivesebben nem is mennék csak otthon megnéznék egy filmet vagy hasonló.. miért lehet ez?
2011. dec. 28. 21:37
 1/4 A kérdező kommentje:
16,5 éves lány vagyok
2011. dec. 28. 21:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Először gondolom a bizalmi kapcsolatot próbálod vele kialakítani, és utána már, amikor nyitottabb vagy te is, bátran felvállalod mások előtt is. :)
2011. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is így vagyok
2011. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor kicsit nyugalmi állapotba kapcsolsz és inkább a pároddal lennél.
2011. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!