Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet manapság egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet manapság egyáltalán normális kapcsolatot kialakítani, anélkül hogy ne csak azért legyünk a másikkal, mert rohadt jóképű a pali vagy meg akarjuk fektetni a lányt?

Figyelt kérdés
Mindenki elvan a régi csalódásaival, a nők nem bíznak a férfiakban, mert egy egy-kettő kihasználta őket, a férfiak nem bíznak a nőkben, mert rengetegszer csalódtak bennük, valamint a folytonos elutasítások miatt, már önbecsülésük sincs. Ha mégis kezdeményeznek, akkor a fent említett okok miatt a nő úgyis elhajtja. A nő meg kapcsolatot akar, de ha mindenkit elhajt, akkor nem is adja meg az esélyt, hogy boldog legyen. Ördögi kör, van ebből kiszállás?
2011. dec. 30. 09:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
van.
2011. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 F20 ***** válasza:
51%
van! az akasztás. ez mindig is így volt és mindig is így marad. abban reménykedhetsz hogy egyszer megismer egy olyan csaj aki látja az értékeket! vagy marad a jó öreg manipuláció.. :D fegyvernemet mindig te választasz! hiszen te mész oda! :) elhajt nembaj van belőle még pár.. elhajt?!?!!? akkor öregen egyedül fog megdögleni. :D ki nem sz@arja le?
2011. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
hogy ti mien ostobák vagytok. Látszik h még nem volt normális kapcsolatotok. lehet normális kapcsolat hátsó szándék nélkul is. Csak vannak akik nem tudnak bízni, nem mernek próbálkozni. Ez nem az egész emberi faj hibája hanem csak annak a baja aki képtelen túllépni a csalódásokon. Én lassan 2 éve vagyok egyutt párommal. nem csak azért jottem vele ossze mert jóképu hanem azért is mert jókat tudtunk beszélgetni meg ienek. És képzeled h ha o csak azért jott volna velem ossze h megfektessen akk nem lenne valam már 2 éve. Nekem is voltak hatalmas csalódásaim és neki is. Csak mi túl tudtunk ezeken lépni és mertunk újra belekezdeni a dolgokba.
2011. dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 F20 ***** válasza:
30%

nekem is 2 éves kapcsolatom van. de elég érdekes a megfogalmazásod.. ha csak arra kellettél volna akkor kidobott volna 2 éve? nem azóta vagytok 1ütt? HEE???


mi vagyunk a szerencsétlenek??? nemhiszem.

2011. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

te nem tudsz drága értelmezni

"akkor nem lenne velem már két éve" azaz akkor nem lennénk ien régóta egyutt.

Kár h ezt mint az ovisoknak el kell neked magyarázni. Ha 2 éves kapcsolatod van és mégis ieneket írsz akkor az nem NORMÁLIS kapcsolat. Ezek szerint valami nem stímmel mert én ha jól érzem magam egy kapcsolatban akkor nem írnál ieneket másoknak

2011. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

Vannak lányok akik azért hajtanak rá nagyon vlkire, mert állati jóképű, jó testű, és más alig számít nekik.Ezek megérdemlik egymást, ha a pasi el an szállva magától, s a lánynak is a pasi külseje számít.

De viszont vannak kedves, szép lányok, akik egy fiút meg akarnak ismerni, errefel a fiú azonnal ágyba akarja őket vinni, vagy ha összejöttek, a pali meglát még egy szebb lányt, és hát nem tud ellenálni a kísértésnek. Na most ilyen esetben ki a hibás, és ki miatt nem lehet normális kapcsolatot kialakítani? Ezért van, hogy a legtöbb nő csalódik, és nem bízik meg többet a férfiakban. És ahogy az első esetben írtam, a férfiak is csalódnak abban a nőben, aki a szépségük miatt van velük.

Igen, ebből a körből van kiszállás, ha a pasi nem csak ágybabújni akarna, és a nőknek nem számítana annyira a külsőség, hanem megismerné elülről is.

2011. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Belülről *
2011. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

mielott megint belémkotsz javítanék

ha jól érzed magad a kapcsolatban akkor nem írnál ieneket másoknak

2011. dec. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

nem nem vagyok kúrv@ mert még ovodás módon elmagyarázva sem fogod fel h mit írtam. Akkor még szájba rágósabban

2 éve vagyunk 1utt. 2 hónapja voltunk mikor lefekudtem vele. de ha csak azért lenne velem akkor biztos h nem lennénk ien régóta 1utt.

Felfogtad végre. Ha annyira jó a kapcsolatod akkor nem írnál ien baromságokat h nem lehet kiszálni a mokuskerékbol csak kotéllel. De mit is várok egy olyan embertol aki értelmezni sem tudja a dolgokat. H majd tudja h mien egy jó kapcsolat?? Pfff Bocs én vagyok a buta. Túl sokat néztem ki belolled

2011. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

amúgy meg nyugi én befejeztem.

Nem veszekszek hulyékkel mert lesulyedek a szintjukre és legyoznek a rutinjukkal

2011. dec. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!