Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nap vele álmodom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap vele álmodom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki iszonyatosan tetszett, aztán elmúlt és egyszer csak ugy(pedig nem gondoltam rá) vele álmodtam. Azóta megint nagyon tetszik. Újra kezd elmúlni, de 5 napja minden nap benne van az álmomban. Pedig már nem érdekel. Lehet most hülyének néztek, de lehet ez egy égi jel?
2011. dec. 30. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem égi jel. Csak egy beteljesületlen vágy ami időröl időre előtör a tudatalattidból.
2011. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet, lehet hogy nem, olyan dolgokról álmodunk amik meghatározták az életünket, valamikor az a fiú is meghatározta ezért álmodhattál róla.

De kitudja lehet ha összejössz vele megéri,csak ne várj csodát mert akkor meg jön majd a kérdés hogy tehetnéd túl magad rajta

2011. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tudat alatt vonzódsz hozzá! az álmok az elnyomott gondolatokban teljesednek ki.
2011. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*vagyis fordítva :D
2011. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Edward Mulhare válasza:
Ne álmodj vele.
2011. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nálam is van ilyen.Volt valakivel egy lezáratlan kapcsolatom,aztán lett egy komoly kapcsolatom mással.A kapcsolat végén elkezdtem véletlenül álmodni az előző sráccal,és már napközben is rá gondoltam,pedig nem kellett volna.Csak a semmiből előjöttek ezek az érzések!Persze a kapcsolatomnak vége lett,voltak problémák,na meg elhidegültem :/

A másikból nem lett semmi,azóta se,néha még álmodok vele és akaratlanul is gondolok rá,de tudom,hogy esélytelen...

2011. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Azért jöhetnjek még

2011. dec. 30. 12:28
 8/8 anonim ***** válasza:

de érdekel, hisz akkor nem álmodnál vele. nagyon is akarod azt a pasit, csak még magadnak se vallod be. amit nappal nem teszel, tehetsz meg, megteszed álmodban.

nekem is volt egy visszatérő álom pasim, azt hittem, már nem fogok róla álmodni, tegnap mégis :-(

2011. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!