Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék lelkileg is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék lelkileg is elszakadni a volt barátomtól?

Figyelt kérdés
Már majdnem egy éve lett vége a 4 éves kapcsolatunknak, azóta már más valakivel vagyok, de ő is érzi, hogy még nem tettem magam igazán túl a dolgon, ezért nem működik köztünk minden normálisan, pedig nagyon szeretném ha minden jó lenne. Hogyan tudnám már végleg lezárni ezt az egészet? Legelső kapcsolatom volt..
2011. dec. 30. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám van, lassan 2 éve.

Úgy érzem el tudtam szakadni, csak éppen egy rakás sz@rnak érzem magam és azóta vagyok megszállottja a pénznek.

Nem érzem jól magam.


Amúgy azt mondják, hogy nem szabad elengedni a jó emlékeket, meg kell nézni újra a képeket, esetleg beszélni és ez segít.

Az elsö kettö biztosan segít, a harmadikat nem próbáltam.

2011. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudnék vele beszélni, megcsalt, átvert, kihasznált, és msnen keresztül szakított ennyi év után... lehet ezért megy nehezebben a lezárás az én részemről.
2011. dec. 30. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Menny kocsmába sűrűn 2 nap alatt nem fog érdekelni a volt csajod.
2011. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 theevilpinkydevil válasza:
Hívjátok Chuck Norrist, ő majd lelkileg szétszakít titeket és többet össze nem lehet varrni.
2011. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Unatkozó emberek a hülye válaszaiktól kíméljenek... inni nem fogok, annyit nem ér. Én vagyok a lány
2011. dec. 30. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok!

Ha beszélgetni akarsz róla, akkor írj nyugodtan privátban.

2011. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát,van egy 22 centis dick-em ha érdekel meg tudjuk oldani a problémád(dick=kés márka ,az egyik legjobb)

túltenni magad csak akkor tudod, ha le zártad magadban a dolgot,és mivel az elsö volt,az elég nehéz.

én is így voltam a legutolsó csajommal,neki én vettem el a szüzességét,mi 3 és fél évig voltunk együtt.aztán vége lett,még mindíg szeret,és én is őt.de vége kellett hogy legyen.keress mást,akit szerethetsz,vagy foglald le magad valahogy.

2011. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!