Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkohol megszépíti a nőket, a pénz meg a férfiakat. Csak két esetben lehet gyönyörű varátnője valakinek, ha nagyon jól néz ki vagy nagyon gazdag. Aki egyikse az forever alone. Nem szemétség?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 19:45
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel, hogy szép legyen, hanme magamért szeressen, nem pedig a pénzemért vagy a külsőmért. A baj azzal van, hogy a nők felszínesek, a szép nőket nem érdekli a belső, egy szép nő soha nem jönne össze egy rondbb pasival, hiába vannak belső értékei, csak akkor ha van pénze is.
2011. dec. 30. 20:00
 12/26 anonim ***** válasza:

[link]


Random kép a netről. Ő jóképű vagy gazdag?

2011. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Mert nagyon jó csaja van, ugye? :P
2011. dec. 30. 20:06
 14/26 anonim ***** válasza:

De van! Te meg azt mondod, hogy nem lehet! Ugye, forever alone.

De látom új vagy még itt, és nem vetted észre, hogy napi 2-3 tökugyanilyen rinyakérdés szokott itt lenni, már régóta, és még egy fikarcnyit nem rét el velük senki, és nem láttad még az én példámat, figyelmedbe ajánlom:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Én inkább sok wolksvagenes átlagos kinézetű pasit látok csajokkal. Nem jóképűek, de sikeresnek tűnnek, ezt nagyon vonzza a nőket. Csak a tizenévesek vonzódnak a nyálgép pasikhoz. Idősebb csajok, a biztoságot, a nagy lét szakító pasikat tartják vonzónak.
2011. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
ma 20:10 Meg van még a csaj?
2011. dec. 30. 20:22
 17/26 A kérdező kommentje:
Hol és hogyan ismerkedtetek össze?
2011. dec. 30. 20:23
 18/26 A kérdező kommentje:
Azt már megtaláltam, hogy hol. Iwiwen írtál rá vagy a buszmegállóban szólítottad le?
2011. dec. 30. 20:24
 19/26 anonim ***** válasza:
76%

"Engem nem érdekel, hogy szép legyen, hanme magamért szeressen, nem pedig a pénzemért vagy a külsőmért."


Az elöbb még azt mondtad, hogy minden ember megérdemli a jot, ezért akarsz te szép csajt, és ezért nem éred be egy csunyával.

Te nemcsak ronda vagy és csóró, hanem még ostoba és felszines is. Szüleid biztos büszkék..

2011. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Meg hát. Könyvtárban akartam, úgy tűnt, mintha engem nézne (később kiderült, hogy nem), az indította el a folyamatot annyira, hogy ezt nem hagyhattam. Akkor berezeltem, elhúztam, később nem sikerült ráakadni személyesen, így írtam neki. Találkoztunk, és voilá.
2011. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!