Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem hív fel amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem hív fel amikor megígéri, mostanában nem sok ígéretét tudja megtartani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most dolgoztam,megígérte hogy bejön ebédszünetre,de az utolsó pillanatban valami mindig közbejött.Tudni kell,hogy vannak családi dolgai,de akkor is rosszul esik.Csomószor nem lehet elérni,mert lezárol a simkártyája,lemerül,stb,én meg idegbajt kapok tőle.Késik amikor jön értem,és hiába beszélek neki.Akkor otthon kellett segítenie amikor nekem ebédszünetem volt,de utána tudott találkozni a haverjaival..

2011. dec. 31. 01:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy férfinak a családja szent. Ennyi. Meg ne hívogasd minden szarér. Azt viszont tisztázhatod vele hogy ne késsen mindig.
2011. dec. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyet én mindig elzavartam... Nem lehet velük normális kapcsolatot folytatni...
2011. dec. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első: persze, nekem is szent a család. Szóval úgy tervezek. Ha valami itthon muszáj, akkor megcsinálom. Nem is ígérgetek jobbra balra, hogy majd akkor megyek, csak mégsem.

A srác megbízhatatlan és mindenféle random kifogása van.

Ennyi.

2011. dec. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem hívogatom minden szarért,főleg hogy dolgoztam.Csak ha megígéri hogy jön,és írok neki hogy na elkészültem,erre ő:bocsi mégse tudok menni..azután mondom felhívom amíg ebédelek hogy beszéljünk,hát nem veszi fel...majd később hív hogy mi kínom van,amikor le kell raknom egy másodpercre a telefont amíg bejelentkezek munkára,mondom hogy visszahívom egy perc múlva,hívnám és ki van kapcsolva mert ő megsértődött hogy egy pillanatra le kellett raknom!!!
2011. dec. 31. 01:50
 5/9 anonim ***** válasza:
3ik válaszolónak igaza van.Én is iyln helyzetben vagyok egy csajjal,csak mi nem vagyunk együtt hanem "alakulóban van".De adok neki egy hetet,és ha így folytatja repül...
2011. dec. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Viszont azt tudom hogy elég sokmindenben számítanak rá otthon,és előfordul hogy utolsó pillanatban szólnak neki a szülei hogy vigyél már el ide meg oda,de akkor is idegesítő..most is megígérte hogy felhív ha hazaér,és elfelejtette ismét,lefeküdt aludni...
2011. dec. 31. 01:53
 7/9 A kérdező kommentje:
A telefonját szoktam látni ugye,rengetegszer lemerül,meg lezárolja a kártyát...
2011. dec. 31. 01:55
 8/9 A kérdező kommentje:
Majdnem 2 éve együtt vagyunk,és 1-2 hete ilyen feledékeny meg nemtörődöm
2011. dec. 31. 01:57
 9/9 anonim ***** válasza:
jah hogy csak most lett ilyen. akkor meg adj neki időt. zűrös az élete.
2011. dec. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!