Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek adjatok valami ötletet!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok valami ötletet! Tiszta szivemböl szeretem (? )

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok,párom 25. Több mint egy éve ismerkedtünk meg. Akadály volt a távolság mert én Magyarországi vagyok ő Erdélyi. Sikerült összeköltöznünk Magyarprszágo, de elvesztette a munkáját pszichés betegség miatt. Ez sajnos egy életen át kisérni fogja,mindig bizonytalan lesz a helyzete. Sajnos haza kellett utaznia én itt vagyok Magyarországon de tiszta szivböl szeretem, akarom egy életen át, nekem ő a legjobb. Mit lehet tenni ekkora távolságnál, hogy a szeretet és a ragaszkodás mindkettönk részéről megmaradjon? Nehéz munkát találni. Vagy én jövök Erdélybe érte vagy a család jön fel Magyarországra de egyenlöre ez is kivitelezhetetlen mert ehhez sok-sok pénz kellene. Megköszönném ha kapnék válaszokat...örökre együtt akarunk maradni nélküle félember vagyok....
2012. jan. 2. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Menny le erdélybe ! :)
2012. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg némi pénzt gyűjteni,hogy aztán kimehess hozzá pár napra!Aztán amíg ott vagy próbálj meg minden követ megmozgatni,hogy valaki alkalmazzon téged mint munkaerőt!!!Kitartás!!!!
2012. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Halott kapcsolat, lassan te is rájössz.

Valamelyikőtöknek olyan egzisztenciát kellene teremtenie, hogy ketten is megéljetek belőle.

Vegyél lottót és imádkozz!

2012. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Irány Erdély!

A szerelemnek nem lehet határokat szabni. Erdély nem Bp. de lassan itt sem rosszabb a helyzet mint nálatok. Munkahely is akad - aki keres az talál - igaz alom fizetésre ne számítsál de legalább a szerelmeddel lehetsz. Kitartást!

2012. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+ utolsónak !
2012. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!