Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltam a páromat, akivel több mint 3/4 éve nem szexeltem, Csak az csak az élvezetért volt, így ezt el lehet fogadni?! Te mit csinálnál, ha a másik folytatni akarja?

Figyelt kérdés

!!! Tudom ribancnak, erkölcstelennek, stb-nek nevez mindenki, ezt most hanyagoljuk kérlek, nem ezt kérdeztem !!!


Nem érzek bűntudatot, mert én magamban érzelmileg a helyére raktam a dolgot, hogy ez kellett, mert már szenvedtem a hiánya miatt. Hogy miért nincs szex a kapcsolatomban, nem az én döntésem, hiába tettem ellene is... Elárulni a páromnak valószínűleg nem fogom, mert nincs arra szüksége, hogy megbántsam és feleslegesen szenvedjen miattam is. Leszögezem, hogy hibái ellenére Szeretem, több éve!


A másik pasi akivel megcsaltam többször is akarná még, csak a szex miatt, amiben ő is hiányt szenved, egyébként jól ismerjük egymást, jó barátok voltunk/vagyunk.

Szerintetek titokban így elfogadható lenne hosszabb távon a dolog?! Persze ha párom összeszedi magát végre, amin én is nagyban ügyködök, hogy sikerüljön, akkor befejezném. Ti folytatnátok ha annyira hiányzik a szex? Nameg férfiaknak miért nézitek el jobban mint a nőknek???

26/L

/hozzáteszem: hogy a statisztikák szerint az emberek 60%-a már csalta meg életében legalább egyszer a párját, és a párok közösnek hitt gyerekeinek is legalább a 30%-a nem a bejegyzett és annak hitt apától származik!/


2012. jan. 2. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
43%
Kivágnálak mint macskát sz@rni... Nem kifogás a szilveszter és az alkohol... és nem nem elfogadható... Kicsit szállj már magadba....
2012. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
43%
Hozzátenném, hogy a statisztikák szerint akár kérdezted, akár nem, akkor is csak egy ócska r i b a n c vagy.
2012. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
40%

a statisztikákkal nem magyarázhatod a bizonyítványod max azt mutatod meg, hogy ugyan olyan gerinctelen vagy mint mások.

Mellesleg miért nem szexelhettek a pároddal vagy mi a helyzet ott?

2012. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
53%
Nem olvastam végig, csak az elejét és a végét. Statisztikával jusztifikálni azt, amit tettél VICC. A megcsalás az megcsalás, ha hiányzik a szex akkor lépj ki a kapcsolatodból, vagy tedd újra kívánatossá magad a másik fél számára. A megcsalás nem lenne szabad, hogy elfogadható út legyen.
2012. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 A kérdező kommentje:
köszi, aki rendesen válaszolt, azt h miért nincs szex köztünk nem firtatnám...
2012. jan. 2. 18:12
 6/81 anonim ***** válasza:
50%
hiába magyarázkodsz, mutatod a statisztikákat, az ilyen csajokat hívják ribancoknak, ezt nem rosszindulatból írtam, de egy megcsalásnál kevésbé undorítóbb dolog létezik. A másik helyzetébe gondold bele magadat, hogy te hogy éreznéd ha a másik fél megcsalna! Ezen gondolkodj el, minimum lelkiismeret furdalásod legyen!
2012. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
47%

Megválaszoltam egy híjján minden kérdésedet. De akkor az utolsót is: férfiaknak se fogadják el.

A barmozást meg köszi, igazán indokolt volt.

2012. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
54%
Szívesen, de még mindig r i b a n c vagy (Y)
2012. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
54%
26 évesen ha ennyi eszed van. Akkor bújj el de nagyon.... Az ilyenektől van hányingerem
2012. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
51%

Lehet hogy azért nincs szex, mert ő is mással élvezkedik. Téged pedig "szeret", és ezért nem hagy el.

Jól esik a gondolat?

2012. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!