Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetbe mit érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetbe mit érdemes csinálnom? (normális válaszokat kérek) 20/L

Figyelt kérdés
13 év után találkoztam egy ismerősömmel 2 hónapja,teljesen véletlenűl akkor még volt barátnője is,1 hónappal ezelőtt felhívott beszélgetűnk és mondta hogy szakított barátnőjével meg hogy szeretnék-e felmenni hozzá Bp-re.2 hét múlva fel is mentem hozzá 4 napra,de utólsó nap megjelent az exe,azóta mióta hazajöttem alig beszélgetűnk és a facebookos családi kapcsolatát is megváltoztatta "bejegyzett élettársi kapcsolattá".Erre rá kérdeztem és azt modta hogy MÉG! nincs 1ütt b.nőjével,de velem kapcsolatos szándékai komolyak.Most nem tudom mit gondoljak vagy mit tegyek?Hagyam őt békén,várjam meg még ő jelentkezik?Vagy keressem én?
2012. jan. 2. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hagyd békén, nem tisztességes amit csinál. Ha komolyak lettek volna a szándékai ez a kérdés nem kerül fel, és azóta is folyamatosan beszélgetnétek.
2012. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem érdemes időt pazarolnod rá.
2012. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen pasit biztos hagynék a francba. Ha a mostani csajával ekkora féreg, vszínűleg veled is az lesz.
2012. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
szilveszterkor felhívott és azt modta hogy majd lejön hozzánk ha lesz rá ideje,erre leszek még kíváncsi :/ ha egyáltalán lejön hogy kéne kezelnem a dolgot?
2012. jan. 2. 19:50
 5/16 anonim ***** válasza:
Talán úgy, hogy rá ba sz od az ajtót.
2012. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
utolsó ez jó megoldás :D de még lehet előtte pofonvágom :D
2012. jan. 2. 20:02
 7/16 anonim ***** válasza:

pofánvágjam én?

16/F(boxoló)

2012. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
először én utána átadom neked :D
2012. jan. 2. 20:36
 9/16 anonim ***** válasza:
köszi :D nem fog felkelni.de egyébként nemértelek 7 évesen láttad utolljáraakkor is gondolom nem túl sűrűn,mert kicsinek a szülök végett.....és akkor most,már szinte majdnem felnőttkénnt ez van.mit érdekel?és szinte úgy kezelném mint egy idegent.én el se mentem volns hozzáá,sőt meg se hallgatom,ahogy rovázik.
2012. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
éppenséggel most buktatta le magát facebookon -.-" eléggé hülyének nézz ha a karácsonyik képeken a barátnőjével van,és már le is tiltottam ne is keressen többet
2012. jan. 2. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!